Povezane vesti

Tenis je igra u kojoj uvek pobeđuje Novak Đoković: Najbolji teniser sveta u četvrtfinalu Rolan Garosa posle nestvarnog…

Tenis je igra u kojoj uvek pobeđuje Novak Đoković: Najbolji teniser sveta u četvrtfinalu Rolan Garosa posle nestvarnog…

Kurir pre 23 dana
ĐOKOVIĆ - SERUNDOLO 3:2 (6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3) Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa pobedom nad Fransiskom Serundolom rezultatom 3:2 (6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3)! Gledali smo spektakl u Parizu, a Novak je opet… »
Ne razumem, zašto je to komplikovano? Đoković besan na Rolan Garos: Moj tim sad priča sa organizatorima!

Ne razumem, zašto je to komplikovano? Đoković besan na Rolan Garos: Moj tim sad priča sa organizatorima!

Mondo pre 23 dana
Novak Đoković žalio se na Rolan Garos i na stanje terena zbog čega se i povredio. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Novak Đoković žalio se na Rolan Garos i na stanje terena zbog čega se i povredio. Od izveštača MONDA sa… »
Možda se povučem sa Rolan Garosa! Novak zabrinuo sve: Išao sam na preglede, pričao sam sa lekarima!

Možda se povučem sa Rolan Garosa! Novak zabrinuo sve: Išao sam na preglede, pričao sam sa lekarima!

Mondo pre 23 dana
Novak Đoković posle meča sa Fransiskom Serundolom dolazi na konferenciju za medije. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa. Novak Đoković posle meča sa Fransiskom Serundolom dolazi na konferenciju za medije. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa. Novak… »
Novaka nikada ne otpisujte! Đoković jači od povrede i Argentinca za četvrtfinale Rolan Garosa!

Novaka nikada ne otpisujte! Đoković jači od povrede i Argentinca za četvrtfinale Rolan Garosa!

Telegraf pre 23 dana
Kakav spektakl na Šatrijeu, uživali smo u predivnom meču! Novak Đoković je po ko zna koji put dokazao svoj karakter, izborio se sa povredom i sa nezgodnim rivalom i pobedio je Fransiska Serundola u osmini finala Rolan Garosa - 3:2 (6:1, 5:7, 3:6… »
Povređeni Novak urliknuo posle čudesnog preokreta! Kralj je još uvek "živ" i bori se!

Povređeni Novak urliknuo posle čudesnog preokreta! Kralj je još uvek "živ" i bori se!

Telegraf pre 23 dana
Ovo mu je baš značilo. Najbolji teniser sveta Novak Đoković od 16 časova igra protiv Fransiska Serundola iz Argentine, meč osmine finala na Rolan Garosu, a za rivala ima Fransiska Serundola iz Argentine. Neverovatan je Novak u meču sa Argentincem… »
Evo šta je sve zaradio Novak Đoković plasmanom u četvrtfinale Rolan Garosa

Evo šta je sve zaradio Novak Đoković plasmanom u četvrtfinale Rolan Garosa

Telegraf pre 23 dana
Nastavljen pohod. Novak Đoković je uz mnogo poteškoća upisao i četvrtu pobedu u Parizu porazivši Fransiska Serundola iz Argentine sa 3-2. Na taj način se Nole plasirao u četvrtfinale Rolan Garosa. I pored toga što je imao manje vremena za odmor i… »
Nikad emotivniji Đoković posle epske pobede: "Možda odustanem, evo kada ću završiti karijeru"

Nikad emotivniji Đoković posle epske pobede: "Možda odustanem, evo kada ću završiti karijeru"

Telegraf pre 23 dana
Najbolji teniser sveta pričao o pobedi nad Serundolom posle pet sati paklene borbe sa rivalom, ali i povredom kolena, a dodakao se i mnogih drugih tema. Novak Đoković je slavio protiv Fransiska Serundola u epskom meču osmine finala Rolan Garosa i… »
"Novak ide na magnetnu rezonancu i biće šteta ako se ne pojavi...": Rud surovo iskren pred meč sa Đokovićem

"Novak ide na magnetnu rezonancu i biće šteta ako se ne pojavi...": Rud surovo iskren pred meč sa Đokovićem

Telegraf pre 23 dana
Naredni Novakov rival spreman je za novi izazov. Norvežanin Kasper Rud je u osmini finala savladao Tejlora Frica sa 3:1 (7:6, 6:3, 4:6, 2:6) i zakazao je duel sa Đokovićem. Posle meča, Rud je na konferenciji za novinare izneo svoje utiske. - Bio je… »
Novak saznao rivala u četvrtfinalu: Gledaćemo reprizu prošlogodišnjeg finala!

Novak saznao rivala u četvrtfinalu: Gledaćemo reprizu prošlogodišnjeg finala!

Kurir pre 22 dana
Norvežanin Kasper Rud plasirao se u četvrtfinale Rolkan Garosa Rud bio bolji od Amerikanca Tejlora Frica, 7:6 (6), 3:6, 6:4, 6:2. Norvežanin je do pobede nad 12. igračem na ATP listi stigao posle tri sata i 28 minuta. Rud će se u četvrtfinalu… »
Hteo sam da predam meč! Đoković progovorio o mukama: Rekli su da ne smeju više lekova da mi daju!

Hteo sam da predam meč! Đoković progovorio o mukama: Rekli su da ne smeju više lekova da mi daju!

Mondo pre 22 dana
Novak Đoković pričao je o povredi kolena i svemu što se dogodilo na meču... Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Novak Đoković pričao je o povredi kolena i svemu što se dogodilo na meču... Od izveštača MONDA sa Rolan… »
Nećete verovati šta je Novak uradio posle petosatnog maratona i istorijske pobede: Ovo mogu samo najveći

Nećete verovati šta je Novak uradio posle petosatnog maratona i istorijske pobede: Ovo mogu samo najveći

Telegraf pre 22 dana
Veliki je Nole... Novak Đoković je slavio protiv Fransiska Serundola u epskom meču osmine finala Rolan Garosa i ušao je u četvrtfinale, pošto je pobedio i sjajnog Argentinca, ali i nadmašio sebe i prebrodio povredu kolena i klizav teren koji mu je… »
Đokovića pitali o rekordu koji je oborio Federeru, odgovorio je uz osmeh: "Odavno sam počeo svoju istoriju..."

Đokovića pitali o rekordu koji je oborio Federeru, odgovorio je uz osmeh: "Odavno sam počeo svoju istoriju..."

Telegraf pre 22 dana
Bio je Novak zadovoljan što je ušao u istoriju tenisa po još jednom parametru. Novak Đoković je savladao Fransiska Serundola u novom epskom meču posle preokreta u pet setova, kao što je to bio slučaj sa Lorencom Musetijem prethodno. Ovom pobedom… »
Kakva izjava Džona Mekinroa o Novaku: "50 godina sam u tenisu, ali ovaj čovek, ovako nešto nisam video nikad"

Kakva izjava Džona Mekinroa o Novaku: "50 godina sam u tenisu, ali ovaj čovek, ovako nešto nisam video nikad"

Telegraf pre 22 dana
Slavni teniser oduševljen najboljim igračem svih vremena. Novak Đoković je nastavio da obara granice i piše istoriju u Parizu, pošto je posle epskog preokreta protiv Fransiska Serundola upisao novi veliki rekord i pretekao Rodžera Federera po broju… »
Novak saznao rivala u četvrtfinalu Rolan Garosa! Zakazan spektakl i repriza finala od prošle godine

Novak saznao rivala u četvrtfinalu Rolan Garosa! Zakazan spektakl i repriza finala od prošle godine

Telegraf pre 22 dana
Kasper Rud je naredna prepreka Đokovića. Novak Đoković će u četvrtfinalu Rolan Garosa igrati protiv Kaspera Ruda. On je u osmini finala savladao Tejlora Frica sa 3:1 (7:6, 6:3, 4:6, 2:6) i zakazao je duel sa Đokovićem. Rud je dva puta uzastopno… »
Posle četiri i po sata i velikog preokreta, Đoković u četvrtfinalu Rolan Garosa

Posle četiri i po sata i velikog preokreta, Đoković u četvrtfinalu Rolan Garosa

Insajder pre 22 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se večeras u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je posle pet setova pobedio Argentinca Franciska Serundola 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3. Đoković je do pobede nad 27. igračem na ATP listi stigao posle četiri… »
"Ubio bih vas": Đoković pukao tokom 5. Seta! Brutalno odbrusio gledaocima koji su mu zviždali, Jelena ga smirivala

"Ubio bih vas": Đoković pukao tokom 5. Seta! Brutalno odbrusio gledaocima koji su mu zviždali, Jelena ga smirivala

Kurir pre 22 dana
Novak Đoković pobedio je Argentinca Fransiska Serundola u osmini finala Rolan Garosa posle spektakularnog preokreta - 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3. Đoković je, kao što je i normalno za tako naporan meč, pokazivao različite emocije na terenu "Filip… »
Kada vam neko kaže da Đoković nije GOAT, samo mu ovo pokažite! Nerealni Đoković oborio još jedan večni rekord!

Kada vam neko kaže da Đoković nije GOAT, samo mu ovo pokažite! Nerealni Đoković oborio još jedan večni rekord!

Kurir pre 22 dana
Neverovatan je Novak Đoković! Večeras je još jednim nestvarnim preokretom i sa ivice ponora savladao Argentinca Serundola čime je obezbedio plasman u četvrtfinale Rolan Garosa. To nije sve, jer je preuzeo još jedan rekord njegovom velikom rivalu… »
Prve reči Đokovića posle spektakularnog preokreta: "jedino objašnjenje ste vi!

Prve reči Đokovića posle spektakularnog preokreta: "jedino objašnjenje ste vi!

Kurir pre 22 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa pobedom nad Fransiskom Serundolom rezultatom 3:2 (6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3) Gledali smo još jedan nestvaran preokret u režiji Đokovića, a nikome nije jasno odakle je opet… »
Đoković posle velike borbe u četvrtfinalu Rolan Garosa

Đoković posle velike borbe u četvrtfinalu Rolan Garosa

Radio 021 pre 22 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se večeras u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je posle pet setova pobedio Argentinca Franciska Serundola 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3. Đoković je do pobede nad 27. igračem na ATP listi stigao posle četiri… »
Novak uzeo mikrofon i naterao ceo stadion u delirijum; Zviždali mu tokom meča, a ovim ih je zauvek kupio!

Novak uzeo mikrofon i naterao ceo stadion u delirijum; Zviždali mu tokom meča, a ovim ih je zauvek kupio!

Mondo pre 22 dana
Francuzi ne mogu da se odupru Srbinu - digao ih je na noge sjajnom igrom, neverovatnom mentalnom snagom i srpskim šarmom! Francuzi ne mogu da se odupru Srbinu - digao ih je na noge sjajnom igrom, neverovatnom mentalnom snagom i srpskim šarmom! Novak… »
Tenis i Rolan Garos: Neuništivi Novak Đoković - od 1:2 do još jedne neverovatne pobede

Tenis i Rolan Garos: Neuništivi Novak Đoković - od 1:2 do još jedne neverovatne pobede

Radio 021 pre 22 dana
Novak Đoković bio je na ivici poraza protiv Argentinca Fransiska Serundola u osmini finala Rolan Garosa, ali se ponovo volšebno izvukao. MOHAMMED BADRA/EPA-EFE/REX/Shutterstoc Đoković u stilu Kristijana Ronalda: 'Ovde ja vladam' Neverovatni Novak… »
Tenis i Rolan Garos: Neuništivi Novak Đoković - od 1:2 do još jedne neverovatne pobede

Tenis i Rolan Garos: Neuništivi Novak Đoković - od 1:2 do još jedne neverovatne pobede

Južne vesti pre 22 dana
MOHAMMED BADRA/EPA-EFE/REX/Shutterstoc Đoković u stilu Kristijana Ronalda: 'Ovde ja vladam' Neverovatni Novak Đoković. Najbolji teniser sveta, branilac titule na Rolan Garosu, bio je pred eliminacijom u osmini finala u meču protiv Argentinca… »
"Ne znam kako sam pobedio": Teniski kralj Novak Đoković nikad iskrenije opisao istorijski meč sa Argentincem

"Ne znam kako sam pobedio": Teniski kralj Novak Đoković nikad iskrenije opisao istorijski meč sa Argentincem

Telegraf pre 22 dana
Neverovatna meč odigrao je Nole. Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je, posle velikog preokreta, Fransiska Serundola u osmini finala Rolan Garosa - 3:2 i plasirao u četvrtfinale. Posle meča, Novak se zahvalio publici. - Imao sam isto… »
Novak Đoković nadmašio Rodžera Federera i oborio njegov večni rekord!

Novak Đoković nadmašio Rodžera Federera i oborio njegov večni rekord!

Telegraf pre 22 dana
Sada je još jedan veliki rekord u vlasništvu Srbina. Novak Đoković je vodio veliku bitku Rolan Garosa sa Fransiskom Serundolom, koga je pobedio posle neverovatnog preokreta. Ponovo je pokazao neverovatan karakter jer se i ranjen i povređen vratio u… »
Čovek je svemoguć: Novak odigrao dva od tri najduža meča na turniru, a na vrhu se nalazi još jedan naš teniser

Čovek je svemoguć: Novak odigrao dva od tri najduža meča na turniru, a na vrhu se nalazi još jedan naš teniser

Telegraf pre 22 dana
Ovo je neverovatno... Najbolji svetski teniser, Novak Đoković napravio je novo čudo! Uspeo je da prevaziđe povredu, manjak od jednog seta i na kraju je u pet setova bio bolji od Franciska Serundola iz Argentine - 3:2 (6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3)! Meč je… »
"Koza" upala na Šatrije! Ovo je najluđi navijač Novaka Đokovića, svi su hteli da se slikaju s njim

"Koza" upala na Šatrije! Ovo je najluđi navijač Novaka Đokovića, svi su hteli da se slikaju s njim

Telegraf pre 22 dana
Originalni fan izazvao veliku pažnju. Novak Đoković je ostvario neverovatnu pobedu u osmini finala Rolan Garosa sa Fransiskom Serundolom gde je slavio posle epskog preokreta u pet setova, a ponovo je pokazao neverovatan karakter jer se i ranjen i… »
Specijalci upali na Novakov trening, proverava se sumnjiva torba! Detaljno su pregledali svaki ćošak, evo šta su našli…

Specijalci upali na Novakov trening, proverava se sumnjiva torba! Detaljno su pregledali svaki ćošak, evo šta su našli…

Kurir pre 22 dana
Specijalni izveštač iz Pariza: Vuk Brajović Najbolji teniser sveta Novak Đoković danas igra protiv Frensisa Serundola meč osmine finala Rolan Garosa, a njihov susret je postavljen kao treći na stadionu "Filip Šatrije" i neće početi pre 16… »
Pad koji je zaledio celu Srbiju: Novak Đoković završio na zemlji! Imao je šta da poruči organizatorima! (video)

Pad koji je zaledio celu Srbiju: Novak Đoković završio na zemlji! Imao je šta da poruči organizatorima! (video)

Kurir pre 23 dana
Pravu dramu gledamo u meču Novaka Đokovića i Fransiska Serundola u osmini finala Rolan Garosa. Peti set je u toku, a Novak se okliznuo i nezgodno pao! Getting wild at @rolandgarros ! The 🐐 Novak Djokovic battles his way back to a 5th set again. Took… »
"Air" Novak, on je čovek sa druge planete! Srbin poleteo i napravio potez na kojem bi mu i najbolji gimnastičari pozavideli!

"Air" Novak, on je čovek sa druge planete! Srbin poleteo i napravio potez na kojem bi mu i najbolji gimnastičari pozavideli!

Kurir pre 22 dana
Novak Đoković igra još jedan nestvaran meč na Rolan Garosu koji bi po ko zna koji put u njegovoj karijeri mogao da dobije prefiks - epski. Ponovo igra duel u pet setova, sada u osminu finala protiv Argentica Serundola. Veliku borbu vode, a prilikom… »
Kraj je kada Novak kaže, ranjeni lav je najopasniji: Pogledajte urlik na kraju četvrtog seta!

Kraj je kada Novak kaže, ranjeni lav je najopasniji: Pogledajte urlik na kraju četvrtog seta!

Telegraf pre 23 dana
Novak je uspeo da se izbori za peti set. Najbolji teniser sveta Novak Đoković prošao je ovog popodneva protiv Fransiska Serundola put od vrha do ponora i nazad, pa se, posle 2:1 i brejka vratio i poptuno izjednačio. Navijači na stadionu "Filip… »
"Ubio bih vas!" Đoković nikad nije bio ovako besan, Jelena ga smirivala sa tribina

"Ubio bih vas!" Đoković nikad nije bio ovako besan, Jelena ga smirivala sa tribina

Telegraf pre 23 dana
Nole imao izliv nervoze posle pretpljenog brejka. Novak Đoković vodi veliku borbu protiv Fransiska Serundola, gde je posle velikog preokreta uspeo da uvede meč u peti set, iako je bio na ivici provalije u četvrtom. Nole je petom napravio brejk i… »
Novak ponovo upalio "mlazni pogon": Osvojio poen godine, oduševio Rolan Garos, pa izveo "avion" proslavu

Novak ponovo upalio "mlazni pogon": Osvojio poen godine, oduševio Rolan Garos, pa izveo "avion" proslavu

Telegraf pre 22 dana
Neverovatan poen Novaka. Novak Đoković vodi veliku bitku protiv Fransiska Serundola u osmini finala Rolan Garosa, gde je uspeo da se vrati iz gotovo bezizlazne situacije, gde je doživeo i povredu kolena. Nole je bio izuzetno ljut i nervozan tokom… »
Ruskinja slavila u dva seta: Andrejeva u četvrtfinalu Rolan Garosa

Ruskinja slavila u dva seta: Andrejeva u četvrtfinalu Rolan Garosa

Kurir pre 23 dana
Ruskinja Mira Andrejeva, 38. teniserka sveta, izborila je plasman u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je danas posle dva seta pobedila Francuskinju Varvaru Gračevu 7:5, 6:2 .Ona je do pobede nad 88. igračicom na WTA listi stigla posle sat i 32 minuta… »
Đoković pogledao ka nebu i tribinama i nije mogao da veruje: Imao je novi specijalni zahtev za organizatore

Đoković pogledao ka nebu i tribinama i nije mogao da veruje: Imao je novi specijalni zahtev za organizatore

Telegraf pre 23 dana
Organizator bi trebalo da reaguje... Najbolji teniser sveta Novak Đoković od 16 časova igra protiv Fransiska Serundola iz Argentine, meč osmine finala na Rolan Garosu, a za rivala ima Fransiska Serundola iz Argentine. Posle ubedljivog starta, usledila… »
Novak poludeo i vrisnuo kao retko kad: Ova greška navijača je glavni razlog

Novak poludeo i vrisnuo kao retko kad: Ova greška navijača je glavni razlog

Telegraf pre 23 dana
Neverovatno... Najbolji teniser sveta Novak Đoković od 16 časova igra protiv Fransiska Serundola iz Argentine, meč osmine finala na Rolan Garosu, a za rivala ima Fransiska Serundola iz Argentine. Tokom prvog seta, Novak je prikazao dominantnu igru i… »
"Polivaaaaaj...": Novak Đoković "pobedio" supervizora, evo šta su organizatori morali da urade

"Polivaaaaaj...": Novak Đoković "pobedio" supervizora, evo šta su organizatori morali da urade

Telegraf pre 23 dana
Teren je konačno sređen. Najbolji teniser sveta Novak Đoković od 16 sati igra protiv Fransiska Serundola iz Argentine, meč osmine finala na Rolan Garosu, a za rivala ima Fransiska Serundola iz Argentine, a tokom drugog seta, organizator je konačno… »
Šok u Parizu, trenutak kada je "Filip Šatrije" zanemeo! Novak se povredio! (foto)

Šok u Parizu, trenutak kada je "Filip Šatrije" zanemeo! Novak se povredio! (foto)

Kurir pre 23 dana
Srpski teniser Novak Đoković igra meč osmine finala Rolan Garosa u kome vode sa 1:0 u setovima protiv 23. tenisera sveta Serundola. Ipak, u u trećem gemu Srbin se otežano kretao deluje da je loše nagazio pa je osetio bol u kolenu. Zatražio je… »
Svim navijačima Đokovića se zaledilo srce zbog ove scene: Povredio koleno, ne izgleda dobro!

Svim navijačima Đokovića se zaledilo srce zbog ove scene: Povredio koleno, ne izgleda dobro!

Telegraf pre 23 dana
Nadamo se da nije u pitanju ozbiljniji problem. Novak Đoković je doživeo povredu tokom drugog seta sa Fransiskom Serundolom, a ono što je poseban problem jeste što je u pitanju povreda kolena. Nole je u jednom momentu osetio neki problem, verovatno… »
Ovo posebno brine: Kamerman pre meča snimio da Đoković ima problem sa kolenom dok je dolazio na RG

Ovo posebno brine: Kamerman pre meča snimio da Đoković ima problem sa kolenom dok je dolazio na RG

Telegraf pre 23 dana
Problem je očigledno postojao i pre meča. Novak Đoković je početkom drugog seta ozbiljno zabrinuo svoje navijače, pošto je doživeo povredu kolena u jednom momentu posle jednog lo Nole je očigledno imao određeni problem i pre dolaska na meč. To… »
Povređeni Novak Đoković u žestokoj svađi sa supervizorom: "Ovo je smešno, zar oni znaju bolje od mene?"

Povređeni Novak Đoković u žestokoj svađi sa supervizorom: "Ovo je smešno, zar oni znaju bolje od mene?"

Telegraf pre 23 dana
Po treći put Novaku je ukazana pomoć. Najbolji teniser sveta Novak Đoković od 16 časova igra protiv Fransiska Serundola iz Argentine, meč osmine finala na Rolan Garosu, a za rivala ima Fransiska Serundola iz Argentine. Novak se tokom meča muči… »
Novak Đoković krenuo na teren, a onda je sreo nju: Odmah je zagrlio i šeretski nasmejao pred 1/8 finala RG

Novak Đoković krenuo na teren, a onda je sreo nju: Odmah je zagrlio i šeretski nasmejao pred 1/8 finala RG

Telegraf pre 23 dana
Omiljen je među kolegama. Srpski teniser Novak Đoković u ovim momentima igra meč osmine finala Rolan Garosa protv Fransiska Serundola, gde važi i za ogromnog favorita protiv Argentinca, dok je pred meč susreo i jednu "koleginicu" i svoju… »
Iako razbija Serundola, Đoković se žalio sudiji: Evo šta mu posebno smeta!

Iako razbija Serundola, Đoković se žalio sudiji: Evo šta mu posebno smeta!

Telegraf pre 23 dana
Noletu ne odgovaraju uslovi koji su rizični za eventualne povrede. Najbolji teniser sveta Novak Đoković od 16.00 časova igra protiv Fransiska Serundola, a prvi set je dobio sa ubedljivih 6:1. Iako sve ide sjajno za Novaka, on nije bio zadovoljan u… »
"Hteo sam da istetoviram Đokovića na srcu": Upoznajte najvećeg Novakovog navijača na Rolan Garosu

"Hteo sam da istetoviram Đokovića na srcu": Upoznajte najvećeg Novakovog navijača na Rolan Garosu

Telegraf pre 23 dana
U kompleksu pred meč Noleta i Serundola sreli smo Vojislava Ilića, Srbina iz Italije koji je za ovaj turnir spremio nešto posebno. Najbolji svetski teniser, Novak Đoković ovog ponedeljka na Rolan Garosu igra za plasman u četvrtfinale, a rival će mu… »
Kakav car! Srpski navijači došli na đokovićev trening, a jedan je privukao posebnu pažnju! Pokazao tetovažu sa Novakovim…

Kakav car! Srpski navijači došli na đokovićev trening, a jedan je privukao posebnu pažnju! Pokazao tetovažu sa Novakovim…

Kurir pre 23 dana
Specijalni izveštač iz Pariza: Vuk Brajović Najbolji teniser sveta Novak Đoković danas igra protiv Frensisa Serundola meč osmine finala Rolan Garosa, a njihov susret je postavljen kao treći na stadionu "Filip Šatrije" i neće početi pre 16… »
Šok na Rolan Garosu! Policija proveravala torbu pred meč Novaka Đokovića, sumnjalo se na bombu

Šok na Rolan Garosu! Policija proveravala torbu pred meč Novaka Đokovića, sumnjalo se na bombu

Telegraf pre 23 dana
Auh, na sreću... Sve je kako treba. Srpski teniser Novak Đoković neće pre 16 časova izaći na teren u somini finala protiv Fransiska Serundola, dok je pred ovaj meč viđena i jedna nesvakdišnja situacija, kada se sumnjalo da je bomba ostavljena na… »
Đoković u ovom momentu tek treći favorit za osvajanje Rolan Garosa: Evo koga kladionice stavljaju ispred njega

Đoković u ovom momentu tek treći favorit za osvajanje Rolan Garosa: Evo koga kladionice stavljaju ispred njega

Telegraf pre 23 dana
Da li vas ovo iznenađuje? Iako je Novak Đoković pre početka Rolan Garosa, po parametrima mnogih svetskih kladionica, bio prvi ili drugi favorit za osvajanje ovog Grend slema, u ovom momentu je pao na treću poziciju. Ispred najboljeg svih vremena na… »
Pijan šamarao taksistu, ogromnim skandalom bacio mrlju na karijeru! Danas će pokušati da sruši Novaka, a ne krije da ga…

Pijan šamarao taksistu, ogromnim skandalom bacio mrlju na karijeru! Danas će pokušati da sruši Novaka, a ne krije da ga…

Kurir pre 23 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković danas igra protiv Fransiska Serundola meč osmine finala Rolan Garosa. Taj meč je postavljen kao treći na stadionu "Filip Šatrije" i neće početi pre 16 časova. Fransisko Serundolo plasirao se u osminu finala… »
Kakve su šanse da Đoković uđe u četvrtfinale RG? Argentinac jeste opasan, evo šta kažu eksperti!

Kakve su šanse da Đoković uđe u četvrtfinale RG? Argentinac jeste opasan, evo šta kažu eksperti!

Telegraf pre 23 dana
Ipak, Novak je Novak. Novak Đoković će nešto posle 16 časova odigrati duel osmine finala Rolan Garosa protiv Fransiska Serundola, a svetski bukmejkeri tvrda da je najbolji svih vremena u odličnoj poziciji da ode i korak dalje na Grend slemu u… »
Ko bi Đokovića mogao da sačeka u četvrtfinalu? Kladionice tvrde da Norvežanin ima veće šanse od Amerikanca

Ko bi Đokovića mogao da sačeka u četvrtfinalu? Kladionice tvrde da Norvežanin ima veće šanse od Amerikanca

Telegraf pre 23 dana
Rud je specijalista na šljaci, igrao je dva uzastopna finala na Rolan Garosu, a baš je prošle godine poražen od Novaka. Danas, nešto posle 16 časova, Novak Đoković će odigrati meč osmine finala Rolan Garosa protiv Fransiska Serundola u kojem je… »
Nimalo loše, zar ne? Dimitrov dobio pitanje o Novaku, pa oduševio odgovorom: Uspavao sam se, a onda kada sam se probudio...

Nimalo loše, zar ne? Dimitrov dobio pitanje o Novaku, pa oduševio odgovorom: Uspavao sam se, a onda kada sam se probudio...

Kurir pre 23 dana
Specijalni izveštač Kurira sa Rolan Garosa - Vuk Brajović U trideset trećoj godini Grigor Dimitrov je ostvario svoj najbolji plasman na Rolan Garosu ulaskom u četvrtfinale, pobedivši bez izgubljenog seta po šesti uzastopni put Huberta Hurkača. Za… »

Vesti dana »