Povezane vesti

Verica Šerifović ucenjivana: Plaćala bivšem mužu kockarske dugove

Verica Šerifović ucenjivana: Plaćala bivšem mužu kockarske dugove

iKragujevac pre 25 dana
Pevačica Verica Šerifović iz braka sa Rajkom Šerifovićem ima ćerku Mariju Šerifović, a malo ko zna da njen život nije bio nimalo lak. Verica Šerifović je zbog ljubavi napustila gimnaziju, a od samog početka bračnog života pevačica je… »
"Dam mu 1.500 maraka da potpiše sporazumni razvod": Verica Šerifović platila bivšem kockarske dugove uz jedan zahtev

"Dam mu 1.500 maraka da potpiše sporazumni razvod": Verica Šerifović platila bivšem kockarske dugove uz jedan zahtev

Mondo pre 26 dana
Pevačica Verica Šerifović iz braka sa Rajkom Šerifovićem ima ćerku Mariju Šerifović, a malo ko zna da njen život nije bio nimalo lak. Pevačica Verica Šerifović iz braka sa Rajkom Šerifovićem ima ćerku Mariju Šerifović, a malo ko zna da… »
Verica Šerifović prošla kroz težak period: "Marija je trebalo da pripadne Rajku, ja sam mu platila za razvod"

Verica Šerifović prošla kroz težak period: "Marija je trebalo da pripadne Rajku, ja sam mu platila za razvod"

Telegraf pre 26 dana
Pevačica je svojevremeno ispričala kako se iznenada razvela od Rajka, oca Marije Šerifović. Pevačica Verica Šerifović razvela se 2003. godine od Rajka Šerifovića, sa kojim ima ćerku Mariju Šerifović, a malo ljudi zna da joj život uopšte nije… »

Vesti dana »