Povezane vesti

"Krila sam od porodice i prijatelja": Dragana Mićalović drhtavim glasom otkrila kroz šta je prolazila prethodnih meseci

"Krila sam od porodice i prijatelja": Dragana Mićalović drhtavim glasom otkrila kroz šta je prolazila prethodnih meseci

Mondo pre 25 dana
Glumica Dragana Mićalović podelila je video i otkrila da mesecima unazad vodi borbe za koje niko ne zna. Glumica Dragana Mićalović podelila je video i otkrila da mesecima unazad vodi borbe za koje niko ne zna. Sestra Slobode Mićalović, Dragana (33)… »
Dragana Mićalović priznala da mesecima prolazi kroz proces o kojem nikome nije govorila: Umalo se rasplakala

Dragana Mićalović priznala da mesecima prolazi kroz proces o kojem nikome nije govorila: Umalo se rasplakala

Telegraf pre 25 dana
Kako je navela, ovo godina je prekretnica u njenom životu. Glumica Dragana Mićalović podelila je video sa misterizonom porukom i otkrila da mesecima unazad "vodi borbe za koje niko ne zna". Naime, glumica je na Instagramu podelila video u kome je… »
"Bilo je puno suza i bola": Dragana Mićalović drhtavim glasom otkrila kroz šta je prolazila prethodnih meseci: "Da podelim…

"Bilo je puno suza i bola": Dragana Mićalović drhtavim glasom otkrila kroz šta je prolazila prethodnih meseci: "Da podelim…

Blic pre 25 dana
Glumica Dragana Mićalović na Instagramu je podelila video i otkrila da mesecima unazad vodi borbe za koje niko ne zna. Dragana Mićalović objavila je na svom Instagram profilu snimak u kom govori o tome koliko je ovo značajan period za nju. - Pre… »
"Krila sam od prijatelja i porodice..." Dragani Mićalović se život menja iz korena, glumica drhatvim glasom poslala poruku

"Krila sam od prijatelja i porodice..." Dragani Mićalović se život menja iz korena, glumica drhatvim glasom poslala poruku

Kurir pre 25 dana
Mlada glumica Dragana Mićalović neretko deli kako provodi vreme sa svojim pratiocima na društvenim mrežama, zbog čega važi za jednu od najpopularnijih umetnica na našim prostorima. Svako njeno obraćanje na mrežama privuče veliku pažnju, a u… »

Vesti dana »