Povezane vesti

Bil Beličik je zvanično Hrvat

Bil Beličik je zvanično Hrvat

B92 pre 24 dana
Hrvatski premijer Andrej Plenković uručio je u Zagrebu uverenje o državljanstvu NFL treneru Bilu Beličika, najtrofejnijem treneru u istoriji američkog fudbala. "Zadovoljstvo mi je da gospodinu Beličiku uručim uverenje o državljastvu", rekao je… »
Plenković Bilu Beličeku uručio državljanstvo Hrvatske

Plenković Bilu Beličeku uručio državljanstvo Hrvatske

Sport klub pre 24 dana
Hrvatski premijer Andrej Plenković uručio je u Zagrebu uverenje o državljanstvu NFL treneru Bilu Beličika. „Zadovoljstvo mi je da gospodinu Beličiku uručim uverenje o državljanstvu“, rekao je Plenković. Predstavljajući Beličika, Plenković… »
Plenković uručio uverenje o državljanstvu Beličiku

Plenković uručio uverenje o državljanstvu Beličiku

Sportski žurnal pre 24 dana
NFL trener potiče iz Hrvatske. Hrvatski premijer Andrej Plenković uručio je danas u Zagrebu uverenje o državljanstvu NFL treneru Bilu Beličika, najtrofejnijem treneru u istoriji američkog fudbala. - Zadovoljstvo mi je da gospodinu Beličiku uručim… »
Hrvatski premijer uručio uverenje o državljanstvu najtrofejnijem treneru u istoriji fudbala

Hrvatski premijer uručio uverenje o državljanstvu najtrofejnijem treneru u istoriji fudbala

Danas pre 24 dana
Hrvatski premijer Andrej Plenković uručio je danas u Zagrebu uverenje o državljanstvu NFL treneru Bilu Beličiku, najtrofejnijem treneru u istoriji američkog fudbala. Predstavljajući Beličika, Plenković je istakao da su se njegovi deda i baba… »

Vesti dana »