Povezane vesti

Jedini domaći reper koji ima "Onlifens" profil živi kao šeik: "Žene su blagonaklone prema meni iako ih imam više"

Jedini domaći reper koji ima "Onlifens" profil živi kao šeik: "Žene su blagonaklone prema meni iako ih imam više"

Mondo pre 25 dana
Posle muzike i glume, Mili otvorio "Onlifens", a sada otkrio sve detalje. Posle muzike i glume, Mili otvorio "Onlifens", a sada otkrio sve detalje. Popularni reper Marko Milivojev Mili, osim solo karijere prepustio se i filmskoj produkciji, te aktivno… »
Jedini domaći pevač koji ima profil na sajtu za odrasle! Posle muzike i glume otvorio "Onlifans", a sada otkrio sve detalje!

Jedini domaći pevač koji ima profil na sajtu za odrasle! Posle muzike i glume otvorio "Onlifans", a sada otkrio sve detalje!

Kurir pre 25 dana
Popularni reper Marko Milivojev Mili, osim solo karijere prepustio se i filmskoj produkciji, te aktivno radi aranžmane za pesme filmskog serijala "Južni Vetar", a oprobao je i u glumi u seriji "Grupa". Međutim, umetnost nije jedini finansijski prihod… »
"Imam više devojaka u isto vreme": Naš reper se snima za sajt za odrasle, živi kao šeik: "One su mi najveća podrška"

"Imam više devojaka u isto vreme": Naš reper se snima za sajt za odrasle, živi kao šeik: "One su mi najveća podrška"

Blic pre 25 dana
Marko Milivojev Mili gostovao je u emisiji „Moj dan, Blic dan” koja se emituje svakog radnog dana od 14:30 na kanalu 117, a voditeljski par Sofija Spasojević i Aleksandar Kojić uspeli su da otkriju mnoge nepoznate detalje iz života kontraverznog… »

Vesti dana »