Povezane vesti

Nekad bio u Nišu kao kapiten, Drinčić sad trener Radničkog

Nekad bio u Nišu kao kapiten, Drinčić sad trener Radničkog

Sport klub pre 26 dana
Niški Radnički je potpisao dvogodišnji ugovor sa trenerom Nikolom Drinčićem. Nikola Drinčić, nekadašnji igrač niškog kluba vratio se na Čair, ali u drugačijoj ulozi, šefa stručnog štaba. Kako je Drinčić istakao nakon potpisivanja ugovora… »
Drinčić novi trener Radničkog

Drinčić novi trener Radničkog

Sportski žurnal pre 26 dana
Proveo sam prelepih godinu dana kao igrač u Radničkom. Lepe uspomene me vežu za Niš - naveo je Nikola. Fudbalski klub Radnički iz Niša preneo je da je novi prvi trener ekipe nekadašnji igrač Radničkog Nikola Drinčić. - Dobio sam ogromnu šansu… »
Zvanično - Drinčić na klupi niškog Radničkog, želi u Evropu!

Zvanično - Drinčić na klupi niškog Radničkog, želi u Evropu!

Sportske.net pre 26 dana
Fudbalski klub Radnički iz Niša preneo je danas da je novi prvi trener ekipe nekadašnji igrač Radničkog Nikola Drinčić. "Dobio sam ogromnu šansu u velikom klubu kakav je Radnički. Verujem u sebe i zato sam prihvatio ovaj izazov. Verujem da… »
Drinčić želi da vodi Radnički u Evropu

Drinčić želi da vodi Radnički u Evropu

B92 pre 26 dana
Fudbalski klub Radnički iz Niša preneo je da je novi prvi trener ekipe nekadašnji igrač Radničkog Nikola Drinčić. Drinčić i Radnički su potpisali dvogodišnji ugovor. "Dobio sam ogromnu šansu u velikom klubu kakav je Radnički. Verujem u sebe i… »
Povratak u Radnički: Bivši kapiten seo na klupu Nišlija

Povratak u Radnički: Bivši kapiten seo na klupu Nišlija

Večernje novosti pre 26 dana
FUDBALSKI klub Radnički iz Niša potpisao je dvogodišnji ugovor sa trenerom Nikolom Drinčićem. FOTO: FK Radnički Nekadašnji igrač ovog tima vratio se na "Čair", ali u drugačijoj ulozi. Kako je Drinčić istakao nakon potpisivanja ugovora ciljevi… »

Vesti dana »