Povezane vesti

„Nešković i Maričić su mi prišli, počeli da me vređaju, psuju i zapretili da ću biti zabranjen na svakom…

„Nešković i Maričić su mi prišli, počeli da me vređaju, psuju i zapretili da ću biti zabranjen na svakom…

Nova pre 30 dana
Završne večeri Festivala "Joakim Vujić" doživeo sam agresivni verbalni napad reditelja Milana Neškovića i rediteljke Jane Maričić. Prišli su mi i počeli da me vređaju i psuju, a kada sam pokušao da uspostavim dijalog s njima, rekli su mi da to… »
Kritičari u odbrani kolege: „Reditelji ga vređali, pretili isključenjem iz pozorišnog života“

Kritičari u odbrani kolege: „Reditelji ga vređali, pretili isključenjem iz pozorišnog života“

N1 Info pre 30 dana
"Odlučno stajemo u odbranu kolege, pozorišnog kritičara Borisava Matića kojeg su na završnoj večeri festivala "Joakim Vujić" u Užicu, 20. maja, vređali i pretili mu reditelji Milan Nešković i Jana Maričić", navelo je Udruženje kritičara i… »
„Nasilničko ponašanje ne sme da bude tolerisano“: Borisava Matića napali Milan Nešković i Jana Maričić, tvrdi…

„Nasilničko ponašanje ne sme da bude tolerisano“: Borisava Matića napali Milan Nešković i Jana Maričić, tvrdi…

Nova pre 30 dana
Udruženje kritičara i teatrologa Srbije izdalo je saopštenje za javnost u kojem su napisali da odlučno staju u odbranu svog kolege, pozorišnog kritičara Borisava Matića kojeg su na završnoj večeri festivala "Joakim Vujić" u Užicu, 20. maja… »

Vesti dana »