Povezane vesti

Znao je da ide u zatvor, rekao je da će ubiti nju pa sebe! Jeziva ispovest Kikinđanke: Otac je ispalio 4 hica u majku

Znao je da ide u zatvor, rekao je da će ubiti nju pa sebe! Jeziva ispovest Kikinđanke: Otac je ispalio 4 hica u majku

Mondo pre 26 dana
Muškarac u Kikindi uhapšen je zbog porodičnog nasilja. Muškarac u Kikindi uhapšen je zbog porodičnog nasilja. Muškarac G.B. (57) iz Kikinde policija je uhapsila zbog porodičnog nasilja. On je u nedelju pretukao suprugu O.B. (53) i ispalio četiri… »
Užas u Kikindi Ćerka sprečila oca da joj ubije majku: Zatekla sam ih u dnevnoj sobi, ona je bila krvava i natečena, a na…

Užas u Kikindi Ćerka sprečila oca da joj ubije majku: Zatekla sam ih u dnevnoj sobi, ona je bila krvava i natečena, a na…

Dnevnik pre 26 dana
Policija u Kikindi uhapsila je G. B. (57) iz tog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela nasilje u porodici i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Prema saopštenju policije on se… »
"Otac je tukao rukama I pištoljem, ispalio 4 hica ka njoj" Stravična ispovest Kikinđanke: Majka me pozvala, zatekla sam…

"Otac je tukao rukama I pištoljem, ispalio 4 hica ka njoj" Stravična ispovest Kikinđanke: Majka me pozvala, zatekla sam…

Kurir pre 26 dana
G.B. (57) iz Kikinde policija je uhapsila zbog sumnje da je počinio krivično delo nasilje u porodici. On je u nedelju pretukao suprugu suprugu O.B. (53) i u njenom pravcu ispalio četiri hica iz pištolja, koji su završili u zidu dnevne sobe. Kako nam… »
Uhapšen u Kikindi zbog sumnje da je nelegalnim oružjem zadao supruzi više udaraca

Uhapšen u Kikindi zbog sumnje da je nelegalnim oružjem zadao supruzi više udaraca

Novi magazin pre 26 dana
Policija je uhapsila muškarca iz Kikinde zbog sumnje za nasilje u porodici i posedovanje nelegalnog oružja a sud mu je odredio pritvor do 30 dana, saopštila je večeras lokalna policija. U saopštenju se G.B. (57) sumnjiči da je u nedelju, u… »
Tukao suprugu pištoljem po glavi i telu: Kikinđanin (57) uhapšen, policija našla više od 3.000 komada municije

Tukao suprugu pištoljem po glavi i telu: Kikinđanin (57) uhapšen, policija našla više od 3.000 komada municije

Telegraf pre 26 dana
G. B. je određeno zadržavanje do 48 časova. Policija u Kikindi uhapsila je G. B. (57) iz ovog grada zbog sumnje da je izvršio krivična dela nasilje u porodici i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija… »
Ispod motora automobila sakrio pištolj: Državljanin Turske (51) uhapšen na Batrovcima: Policija kod njega pronašla i…

Ispod motora automobila sakrio pištolj: Državljanin Turske (51) uhapšen na Batrovcima: Policija kod njega pronašla i…

Blic pre 27 dana
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave granične policije, uhapsili su turskog državljanina F. S. (51) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih… »
Na Batrovcima uhapšen turski državljanin sa oružjem i drogom (VIDEO)

Na Batrovcima uhapšen turski državljanin sa oružjem i drogom (VIDEO)

Danas pre 27 dana
Turski državljanin F. S. uhapšen je danas na graničnom prelazu Batrovci zbog sumnje da je izvršio krivična dela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija, kao i neovlašćena proizvodnja i stavljanje u… »

Vesti dana »