Povezane vesti

„Skandal koji se ne može opravdati“: Čelnici festivala „Bucini dani“ reagovali na sukob reditelja i kritičara u…

„Skandal koji se ne može opravdati“: Čelnici festivala „Bucini dani“ reagovali na sukob reditelja i kritičara u…

Nova pre 22 dana
Grube pretnje, uz spominjanje isključenja iz pozorišnog života i zabrane pisanja kritika, uvrede i psovke, jesu nešto na šta bi trebalo da reaguju svi normalni ljudi, ne samo predstavnici teatarskog i kulturnog establišmenta, poručili su selektorka… »
Reditelji Milan Nešković i Jana Maričić oglasili se saopštenjem povodom optužbi da su napali pozorišnog kritičara…

Reditelji Milan Nešković i Jana Maričić oglasili se saopštenjem povodom optužbi da su napali pozorišnog kritičara…

Danas pre 22 dana
Reditelj Milan Nešković i rediteljka Jana Maričić objavili su saopštenje za javnost povodom napisa u medijima u kome se navodi da su njih dvoje poslednjeg dana festivala „Joakim Vujić“ 20. maja u Užicu napaali pozorišnog kritičara Borisava… »
Matić manipuliše i laže – niko ga nije napadao i pretio zabranama: Oglasili se Milan Nešković i Jana Maričić povodom…

Matić manipuliše i laže – niko ga nije napadao i pretio zabranama: Oglasili se Milan Nešković i Jana Maričić povodom…

Nova pre 22 dana
Manipulacija je kada te krive za reakciju na njihovo toksično ponašanje, ali se nikada ne diskutuje o nepoštovanju koje je dovelo do toga, kažu za naš portal reditelji Jana Maričić i Milan Nešković, reagujući na tvrdnje kritičara Borisava… »
„Zapretili su mi da će se potruditi da budem zabranjen“: Borisav Matić za Danas o napadu u Užicu

„Zapretili su mi da će se potruditi da budem zabranjen“: Borisav Matić za Danas o napadu u Užicu

Danas pre 22 dana
„Rekli su mi da meni ne bi trebalo da bude dozvoljeno ni da pišem , ni da govorim i nisu nikako želeli da uđu u dijalog čak su mi uputili otvorenu pretnju da će se oni kao deo pozorišnog esnafa potruditi da ja budem zabranjen u svakom pzorišnom… »
Reditelj Milan Nešković i rediteljka Jana Maričić napali pozorišnog kritičara Borisava Matića :Udruženje kritičara i…

Reditelj Milan Nešković i rediteljka Jana Maričić napali pozorišnog kritičara Borisava Matića :Udruženje kritičara i…

Danas pre 22 dana
Udruženje kritičara i teatrologa Srbije saopštilo je danas da odlučno staju u odbranu svog kolege, pozorišnog kritičara Borisava Matića kojeg su na završnoj večeri festivala „Joakim Vujić“ u Užicu, 20. maja, vređali i pretili mu reditelj… »

Vesti dana »