Povezane vesti

"Nije smelo da se desi to sa mojim detetom" Završne reči na suđenju ocu iz pakla otkrile svu strahotu devojčicinog života

"Nije smelo da se desi to sa mojim detetom" Završne reči na suđenju ocu iz pakla otkrile svu strahotu devojčicinog života

Kurir pre 25 dana
Uroš Pašajlić (39), poznat kao otac iz pakla, osuđen je juče prostepenom presudom u Prvom osnovnom sudu u Beogradu, na sedam godina i osam meseci zatvora kao i obaveznu meru lečenja narkomana i alkoholičara u zatvorskoj bolnici u Beogradu. On je… »
Novosađanin i Kuljanin osuđeni za pokušaj ubistva na Bulevaru oslobođenja

Novosađanin i Kuljanin osuđeni za pokušaj ubistva na Bulevaru oslobođenja

Moj Novi Sad pre 26 dana
U Višem sudu u Novom Sadu izrečena je prvostepena presuda za pokušaj ubistva Aleksandra Tokareka (39) iz Kule koji se dogodio 13. aprila 2022. godine ispred kockarnice na Bulevaru oslobođenja. Okrivljeni za pokušaj ubistva u saizvršilaštvu A. K… »
Ukupno 23 godine zatvora za pokušaj ubistva na Bulevaru oslobođenja: Jednom i psihijatrijsko lečenje

Ukupno 23 godine zatvora za pokušaj ubistva na Bulevaru oslobođenja: Jednom i psihijatrijsko lečenje

Radio 021 pre 26 dana
Tri muškarca su prvostepenom odlukom Višeg suda u Novom Sadu osuđeni na kazne zatvora zbog pokušaja ubistva 39-godišnjeg A.T. iz Kule ispred lokala na Bulevaru oslobođenja. Kako piše Dnevnik, okrivljeni za pokušaj ubistva u saizvršilaštvu 12… »

Vesti dana »