Povezane vesti

Đurić: Ubedljiva pobeda u Novom Sadu je signal da građani žele da žive još bolje

Đurić: Ubedljiva pobeda u Novom Sadu je signal da građani žele da žive još bolje

Radio 021 04.06.2024
Milan Đurić iz Srpske napredne stranke kaže da je ubedljiva pobeda ove partije u Novom Sadu jasan signal da građani žele da žive još bolje. "Veruju u pošten i predan pristup i rezultate koje mi ostvarujem poslednjih 12 godina. Radom smo Novi Sad… »
Vesna Turkulov, prva na listi aleksandar Vučić - Novi Sad sutra: Hvala Novosađanima, nagradili su odgovornu politiku

Vesna Turkulov, prva na listi aleksandar Vučić - Novi Sad sutra: Hvala Novosađanima, nagradili su odgovornu politiku

Kurir 04.06.2024
„Hvala mojim Novosađanima na ogromnoj podršci koju jе dobila naša lista „Alеksandar Vučić - Novi Sad sutra”. Ja ni u jеdnom momеntu nisam sumnjala u to da ćе građani nagraditi svе ono što smo uradili prеthodnih 12 godina, našu… »
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić za Dnevnik o rezultatima izbora: Pobeda jasnog plana za nastavak razvoja grada

Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić za Dnevnik o rezultatima izbora: Pobeda jasnog plana za nastavak razvoja grada

Dnevnik 04.06.2024
- Naša ubedljiva pobeda u gradovima i opštinama sirom Srbije, pa i našem Novom Sadu, je jasan signal da građani žele da žive još bolje, da veruju u pošten i predan pristup i rezultate koje mi ostvarujemo poslednjih 12 godina. Građani su pokazali… »
Vesna Turkulov, prva na listi Aleksandar Vučić - Novi Sad sutra: Hvala Novosađanima, nagradili su odgovornu politiku

Vesna Turkulov, prva na listi Aleksandar Vučić - Novi Sad sutra: Hvala Novosađanima, nagradili su odgovornu politiku

Dnevnik 04.06.2024
„Hvala mojim Novosađanima na ogromnoj podršci koju je dobila naša lista „Aleksandar Vučić - Novi Sad sutra”. Ja ni u jednom momentu nisam sumnjala u to da će građani nagraditi sve ono što smo uradili prethodnih 12 godina, našu odgovornu… »

Vesti dana »