Povezane vesti

Gašić: Jačanje Vojske Srbije uz očuvanje vojne neutralnosti zemlje

Gašić: Jačanje Vojske Srbije uz očuvanje vojne neutralnosti zemlje

RTV pre 23 dana
BEOGRAD - Ministar odbrane Bratislav Gašić rekao je da se strateška opredeljenja u vezi sa razvojem sistema odbrane, neće menjati i da će tokom mandata njegova pažnja biti prevashodno usmerena na pripadnike Ministarstva odbrane i Vojske Srbije, i da… »
Gašić: Podržavam ideju o obaveznom vojnom roku, najstručniji me uverili da je to neophodno

Gašić: Podržavam ideju o obaveznom vojnom roku, najstručniji me uverili da je to neophodno

Radio 021 pre 23 dana
Ministar odbrane Bratislav Gašić izjavio je da vojna moć Srbije "nije pretnja bilo kome u okruženju" već "isključivo instrument odvraćanja od bilo kakvih agresivnih namera". Gašić je za magazin Odbrana rekao da je strateški smer razvoja sistema… »
Gašić: Podržavam ideju o obaveznom vojnom roku, najstručniji me uverili da je to neophodno

Gašić: Podržavam ideju o obaveznom vojnom roku, najstručniji me uverili da je to neophodno

In medija pre 23 dana
Ministar odbrane Bratislav Gašić izjavio je da vojna moć Srbije „nije pretnja bilo kome u okruženju“ već „isključivo instrument odvraćanja od bilo kakvih agresivnih namera“. Gašić je za magazin Odbrana rekao da je strateški smer razvoja… »
Gašić: Vojna moć Srbije nije pretnja bilo kome u okruženju

Gašić: Vojna moć Srbije nije pretnja bilo kome u okruženju

Danas pre 23 dana
Ministar odbrane Bratislav Gašić izjavio je da vojna moć Srbije „nije pretnja bilo kome u okruženju“ već „isključivo instrument odvraćanja od bilo kakvih agresivnih namera prema Srbiji i srpskom narodu“. Gašić je za magazin Odbrana rekao… »
Čitav svet se sklanja sa puta čoveku koji zna kuda ide Ministar Gašić: Znamo šta želimo, svaki korak mora voditi jačanju…

Čitav svet se sklanja sa puta čoveku koji zna kuda ide Ministar Gašić: Znamo šta želimo, svaki korak mora voditi jačanju…

Kurir pre 23 dana
Ministar Bratislav Gašić prvi je zvaničnik koji je tokom svoje političke karijere drugi put dobio priliku da vodi resor odbrane u Vladi Republike Srbije. Posle svog prvog mandata u Birčaninovoj 5, Gašić je bio direktor Bezbednosno-informativne… »
Gašić: Vojna moć Srbije nije pretnja bilo kome u okruženju

Gašić: Vojna moć Srbije nije pretnja bilo kome u okruženju

Novi magazin pre 23 dana
Ministar odbrane Bratislav Gašić izjavio je da vojna moć Srbije "nije pretnja bilo kome u okruženju" već "isključivo instrument odvraćanja od bilo kakvih agresivnih namera prema Srbiji i srpskom narodu". Gašić je za magazin Odbrana rekao da je… »

Vesti dana »