Povezane vesti

"Prvi put me udario kad sam bila trudna" Glumica iz "Selo gori" zbog bivšeg muža završila u Sigurnoj kući!

"Prvi put me udario kad sam bila trudna" Glumica iz "Selo gori" zbog bivšeg muža završila u Sigurnoj kući!

Mondo pre 22 dana
Glumica Tijana Vučetić otkrila da je s bivšim suprugom prošla kroz pakao. Glumica Tijana Vučetić otkrila da je s bivšim suprugom prošla kroz pakao Glumica Tijana Vučetić, poznatija po ulozi Petrojke u hit seriji " Selo gori, a baba se češlja"… »
Petrojka iz Selo gori, a baba se češlja zbog bivšeg muža završila u Sigurnoj kući: "Prvi šamara sam dobila..."

Petrojka iz Selo gori, a baba se češlja zbog bivšeg muža završila u Sigurnoj kući: "Prvi šamara sam dobila..."

Telegraf pre 22 dana
Pre nekoliko godina od uspeha koji je postigla, Tijana je, ispričala kako je doživela stravično porodično nasilje, koje je počelo kada je bila u drugom stanju. Tijana Vučetić osvojila je srca publike kao simpatičnu i nesnađenu Petrojku u seriji "… »
"Prvi šamar sam dobila kada sam bila trudna": Glumica iz serije "Selo gori" s knedlom u grlu otkrila šta je doživela od…

"Prvi šamar sam dobila kada sam bila trudna": Glumica iz serije "Selo gori" s knedlom u grlu otkrila šta je doživela od…

Blic pre 22 dana
Glumica Tijana Vučetić, koja je široj javnosti postala poznata kao Petrojka u seriji "Selo gori, a baba se češlja", otkrila je kroz kakav pakao je prošla zbog bivšeg muža. "Ja nisam trpela nasilje kao moja mama. Ja sam nakon 2 godine braka… »

Vesti dana »