Povezane vesti
„Prepoznajemo se u večnoj raspolućenosti i stalnom traganju“: Veljko Mićunović za Nova.rs posle trijumfa u Novom Sadu
Nova 04.06.2024
Zaista mi je čast da je ova predstava prepoznata i od žirija i od publike. Ta fuzija nije česta, ali je nešto što posebno i zato mi laska, rekao je za Nova.rs reditelj Veljko Mićunović nakon trijumfa predstave “Očevi i oci” na 69. Sterijinom pozorju gde… »
Priznanje za sve muke, poraze i pobede: Vanja Ejdus, dobitnica Sterijine nagrade za ulogu u predstavi "Očevi i oci"
Večernje novosti 04.06.2024
PREDSTAVA "Očevi i oci", prema istoimenom romanu Slobodana Selenića (dramatizacija Kata Đarmati), u režiji Veljka Mićunovića i izvođenju Narodnog pozorišta u Beogradu, nastavlja svoj trijumfalni pohod na priznanja: na upravo završenom 69. Sterijinom… »
Sterijine nagrade pripale delu nacionalnog teatra
Politika 04.06.2024
Trijumf predstave „Očevi i oci” ansambla Drame Narodnog pozorišta u Beogradu, koja je dobila devet vrednih priznanja. Predstava „Očevi i oci” prema istoimenom romanu Slobodana Selenića, u režiji Veljka Mićunovića, i u izvođenju ansambla Drame Narodnog… »
Uručene nagrade 69. Sterijinog pozorja pa glumci pevali „Očevi i oci” najbolji i po sudu publike
Dnevnik 04.06.2024
Proglašenjem i uručenjem svih Sterijinih i pratećih nagrada 69. Sterijinog pozorja, sinoć je počelo finale ovog značajnog festivala ne samo za kulturu Srbije, nego i celog regiona. Program je završen spektaklom “Boje noći”, u okviru kojeg su poznati… »
Vesti dana »
Vreme danas: Oblačno sa sunčanim intervalima, temeratura do 10 stepeni
Vesti online pre 54 minutajoš 21 povezana
Venecuelanska dobitnica Novelove nagrade za mir predala Trampu njenu medalju
BBC News pre 35 minutajoš 15 povezanih







