Povezane vesti

De Brujneu se sviđa ideja Saudijske Arabije

De Brujneu se sviđa ideja Saudijske Arabije

B92 pre 22 dana
Fudbaler Mančester sitija Kevin de Brujne rekao je da bi razmotrio prelazak u neki od klubova u Saudijskoj Arabiji kada završi sa igranjem u Premijer ligi. "Za moju suprugu Mišel, egzotična avantura je u redu. To su razgovori koje sve više vodimo kao… »
De Brujne: Ja, u Arabiji? Što da ne!

De Brujne: Ja, u Arabiji? Što da ne!

Sportski žurnal pre 22 dana
Belgijski majstor s loptom nije gadljiv na petro-dolare, naprotiv. Neimar igre Mančester sitija Kevin de Brujne bi razmotrio eventualnu ponudu klubova u Saudijskoj Arabiji kad bude okončao sa igranjem u Premijer ligi. - Za moju suprugu Mišel… »
De Brujne o Arabiji: "Sin me pita dokle ću igrati za Siti, moram da razmišljam..."

De Brujne o Arabiji: "Sin me pita dokle ću igrati za Siti, moram da razmišljam..."

Sportske.net pre 22 dana
Fudbaler Mančester sitija Kevin De Brujne rekao je danas da bi razmotrio prelazak u neki od klubova u Saudijskoj Arabiji kada završi sa igranjem u Premijer ligi. "Za moju suprugu Mišel, egzotična avantura je u redu. To su razgovori koje sve više… »
De Brujne: Za moju suprugu egzotična avantura je u redu

De Brujne: Za moju suprugu egzotična avantura je u redu

Sport klub pre 22 dana
Vezista Mančester sitija Kevin De Brujne rekao je da bi razmotrio prelazak u neki od klubova u Saudijskoj Arabiji kad završi sa igranjem u Premijer ligi. „Za moju suprugu Mišel, egzotična avantura je u redu. To su razgovori koje sve više vodimo kao… »
Kevinova žena bi egzotičnu avanturu, on nema ništa protiv: Belgijanac jasan o budućnosti!

Kevinova žena bi egzotičnu avanturu, on nema ništa protiv: Belgijanac jasan o budućnosti!

Hot sport pre 22 dana
Jedan od najboljih na svetu ima u glavi novu destinaciju. Kevin de Brujne, jedan od najboljih igrača sveta jasan je bio o tome da bi uskoro mogao najviši nivo da zameni onim malo bolje plaćenim. „Za moju suprugu Mišel, egzotična avantura je u redu… »

Vesti dana »