Povezane vesti

Lažno prijavio pljačku ispred banke u Mirijevu

Lažno prijavio pljačku ispred banke u Mirijevu

Politika pre 26 dana
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, intenzivnim operativnim radom, utvrdili su da je 41-godišnji muškarac koji je prijavio da je u Mirijevu napadnut nožem i opljačkan, zapravo lažno prijavio napad i sam sebi naneo povrede… »
Policija otkrila veliku prevaru u Mirijevu: Ranio sam sebe pa sakrio 4.500 evra

Policija otkrila veliku prevaru u Mirijevu: Ranio sam sebe pa sakrio 4.500 evra

Dnevnik pre 26 dana
Muškarac je prijavio policiji da su mu dve nepoznate osobe oduzele 4.500 evra koje je prethodno podigao iz jedne banke. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, intenzivnim operativnim radom, utvrdili su da je četrdesetjednogodišnji… »
Bizaran slučaj u Mirijevu: Prijavio da je opljačkan i napadnut, policija otkrila da je sam sebe izbo, a pare sakrio

Bizaran slučaj u Mirijevu: Prijavio da je opljačkan i napadnut, policija otkrila da je sam sebe izbo, a pare sakrio

Nova pre 25 dana
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, intenzivnim operativnim radom, utvrdili su da je četrdesetjednogodišnji muškarac koji je juče oko podneva prijavio da je u Mirijevu napadnut nožem i opljačkan, zapravo lažno prijavio napad i… »
Lažno prijavio da je opljačkan i napadnut nožem u Mirijevu, sam sebi naneo povrede

Lažno prijavio da je opljačkan i napadnut nožem u Mirijevu, sam sebi naneo povrede

Radio 021 pre 25 dana
Policija u Beogradu utvrdila je da je muškarac (41) koji je juče oko podneva prijavio da je u Mirijevu napadnut nožem i opljačkan, zapravo lažno prijavio napad i sam sebi naneo povrede. Muškarac je juče prijavio policiji da su mu dve nepoznate… »
Muškarac lažno prijavio da je opljačkan u Mirijevu nakon što je sam sebe povredio nožem

Muškarac lažno prijavio da je opljačkan u Mirijevu nakon što je sam sebe povredio nožem

Novi magazin pre 25 dana
Pripadnici policije u Beogradu utvrdili su da je muškarac (41) koji je juče oko podneva prijavio da je u Mirijevu napadnut nožem i opljačkan, zapravo lažno prijavio napad i sam sebi naneo povrede, saopšteno je danas. Muškarac je juče prijavio… »
Lažno prijavio da je napadnut i opljačkan: Bizarni preokret oružane pljačke na Mirijevu: Muškarac sam sebi naneo povrede

Lažno prijavio da je napadnut i opljačkan: Bizarni preokret oružane pljačke na Mirijevu: Muškarac sam sebi naneo povrede

Blic pre 25 dana
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, intenzivnim operativnim radom, utvrdili su da je četrdesetjednogodišnji muškarac koji je juče oko podneva prijavio da je u Mirijevu napadnut nožem i opljačkan, zapravo lažno prijavio napad i… »
MUP: Napad u Mirijevu ispred banke lažan, muškarac sam sebi naneo povrede

MUP: Napad u Mirijevu ispred banke lažan, muškarac sam sebi naneo povrede

Danas pre 25 dana
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, intenzivnim operativnim radom, utvrdili su da je četrdesetjednogodišnji muškarac koji je juče oko podneva prijavio da je u Mirijevu napadnut nožem i opljačkan, zapravo lažno prijavio napad i… »
Bizarno! Sam sebe izbo ispred banke, pa prijavio da je opljačkan! Muškarac (41) lažno prijavio napad, policiji sve otkrio na…

Bizarno! Sam sebe izbo ispred banke, pa prijavio da je opljačkan! Muškarac (41) lažno prijavio napad, policiji sve otkrio na…

Kurir pre 25 dana
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, intenzivnim operativnim radom, utvrdili su da je muškarac (41) koji je juče oko podneva prijavio da je u Mirijevu napadnut nožem i opljačkan, zapravo lažno prijavio napad i sam sebi naneo… »
Lažna prijava pljačke u Mirijevu: Policija otkrila kako je zapravo muškarac (41) povređen nožem

Lažna prijava pljačke u Mirijevu: Policija otkrila kako je zapravo muškarac (41) povređen nožem

Euronews pre 25 dana
Beogradska policija je intenzivnim operativnim radom utvrdila da je muškarac (41) koji je juče oko podneva prijavio da je u Mirijevu napadnut nožem i opljačkan, zapravo lažno prijavio napad i sam sebi naneo povrede, navodi se u saopštenju… »
Lažna prijava napada u Mirijevu: Rekao policiji da je opljačkan, otkriveno da je sam sebi naneo povrede

Lažna prijava napada u Mirijevu: Rekao policiji da je opljačkan, otkriveno da je sam sebi naneo povrede

N1 Info pre 25 dana
Policija utvrdila da je prijava napada na muškarca u Mirijevu lažna. MUP je u saopštenju naveo da je četrdesetjednogodišnji muškarac juče oko podneva prijavio da je u Mirijevu napadnut nožem i opljačkan, zapravo, ustanovljeno je da je lažno… »
Policija razotkrila veliku prevaru: Čovek sam sebe ranio ispred banke, pa sakrio 4.500 evra

Policija razotkrila veliku prevaru: Čovek sam sebe ranio ispred banke, pa sakrio 4.500 evra

B92 pre 25 dana
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, intenzivnim operativnim radom, utvrdili su da je 41-godišnji muškarac koji je prijavio da je u Mirijevu napadnut nožem i opljačkan, zapravo lažno prijavio napad i sam sebi naneo povrede… »
Nožem izbo sam sebe, policiji rekao da je opljačkan! Muškarac iz Mirijeva prijavio lažni napad, pa sve priznao

Nožem izbo sam sebe, policiji rekao da je opljačkan! Muškarac iz Mirijeva prijavio lažni napad, pa sve priznao

Mondo pre 25 dana
Muškarac (41) sam sebi naneo povrede, a policiji rekao da su ga napali i opljačkali. Muškarac (41) sam sebi naneo povrede, a policiji rekao da su ga napali i opljačkali. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu utvrdili su da je… »
Policija otkrila veliku prevaru u Mirijevu: Čovek sam sebe ranio ispred banke, pa sakrio 4.500 evra

Policija otkrila veliku prevaru u Mirijevu: Čovek sam sebe ranio ispred banke, pa sakrio 4.500 evra

Telegraf pre 25 dana
Muškarac je prijavio policiji da su mu dve nepoznate osobe oduzele 4.500 evra koje je prethodno podigao iz jedne banke. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, intenzivnim operativnim radom, utvrdili su da je četrdesetjednogodišnji… »

Vesti dana »