Povezane vesti

Svi se pitaju šta se desilo Sanji Đorđević: Pevačica se napatila, bolest joj je uzela sve

Svi se pitaju šta se desilo Sanji Đorđević: Pevačica se napatila, bolest joj je uzela sve

Svet & Skandal pre 21 dana
Izgled Sanje Đorđević potpuno je drugačiji Poznata pevačica Sanja Đorđević nedavno je gostovala u jednoj emisiji gde je privukla veliku pažnju javnosti. Publika je ostala šokirana izgledom pevačice te su se nizali komentari da je radila botoks… »
Sanja Đorđević: Razlog za oticanje i njena borba sa virusom!

Sanja Đorđević: Razlog za oticanje i njena borba sa virusom!

Svet plus pre 22 dana
Pevačica Sanja Đorđević otkrila je razlog svog promenjenog izgleda, odgovarajući na spekulacije o svom zdravlju i komentare o oticanju lica. Saznajte više o njenoj borbi sa virusom i procesu oporavka. Pevačica Sanja Đorđević privukla je veliku… »
Nakon što su je nazvali naduvanim balonom, Sanja Đorđević priznaje šta joj se desilo sa licem: Dobila sam od fanova, samo…

Nakon što su je nazvali naduvanim balonom, Sanja Đorđević priznaje šta joj se desilo sa licem: Dobila sam od fanova, samo…

Kurir pre 22 dana
Poznata pevačica Sanja Đorđević nedavno je gostovala u jednoj emisiji gde je privukla veliku pažnju javnosti. Publika je ostala šokirana izgledom pevačice te su se nizali komentari da je radila botoks i potpuno promenila fizički izgled, a povodom… »
"Zube su mi izvadili, lice mi se izobličilo" Sanja Đorđević se izdeformisala, evo šta se desilo: Čuvajte se

"Zube su mi izvadili, lice mi se izobličilo" Sanja Đorđević se izdeformisala, evo šta se desilo: Čuvajte se

Mondo pre 22 dana
Mnogi su se zapitali šta se desilo Sanji Đorđević, te nagađali da je preterala s estetskim korekcijama, a pevačica je sada otkrila šta se zasita desilo. Mnogi su se zapitali šta se desilo Sanji Đorđević, te nagađali da je preterala s estetskim… »

Vesti dana »