Povezane vesti

Oglasio se Novak Đoković i potvrdio katastrofalne vesti

Oglasio se Novak Đoković i potvrdio katastrofalne vesti

Telegraf pre 25 dana
Neverovatno... Najbolji svetski teniser Novak Đoković povukao se sa Rolan Garosa zbog povrede kolena, saopštili su danas organizatori turnira, a vrlo brzo pojavio se i prvi snimak koji pokazuje srpskog igrača na kompleksu. Naime, rezultati magnetne… »
Đoković već traži najbolje opcije za operaciju Nole po svaku cenu želi da se oporavi do Olimpijskih igara trka s vremenom…

Đoković već traži najbolje opcije za operaciju Nole po svaku cenu želi da se oporavi do Olimpijskih igara trka s vremenom…

Dnevnik pre 24 dana
Novak Đoković je zbog povrede meniskusa kolena odustao od Rolan Garosa, a odmah posle ove informacije usledile su dodatne brige, jer uskoro stiže Vimbldon, ali i Olimpijske igre. Nole je sam potvrdio u objavi na Instagramu da je u pitanju pucanje… »
Đokoviću se desilo manje od dva zla! Doktor Jakovljević za mondo otkrio sve o povredi - evo šta ga čeka!

Đokoviću se desilo manje od dva zla! Doktor Jakovljević za mondo otkrio sve o povredi - evo šta ga čeka!

Mondo pre 24 dana
Poznati doktor Moma Jakovljević pričao je o povredi Novaka Đokovića i vremenu oporavka i povratka na teren. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Poznati doktor Moma Jakovljević pričao je o povredi Novaka Đokovića i vremenu… »
Đoković neizvestan za Olimpijske igre i Vimbldon

Đoković neizvestan za Olimpijske igre i Vimbldon

Sportski žurnal pre 24 dana
Novak je pokidao medijalni meniskus, a stručnjaci procenjuju da je za oporavak potrebno od mesec i po do tri, a prema nekim mišljenjima i šest meseci, posebno imajući u vidu njegove godine. Najbolji teniser sveta Novak Đoković povukao se sa Rolan… »
Novak Đoković zvanično saopštio da se povlači sa Rolan Garosa zbog povrede kolena

Novak Đoković zvanično saopštio da se povlači sa Rolan Garosa zbog povrede kolena

IndeksOnline pre 25 dana
PARIZ – Srpski teniser Novak Đoković saopštio je danas da se je odluku da se povuče sa Rolan Garosa zbog povrede kolena doneo posle obavljenih pregleda i konsultacija sa svojim timom. “Zaista sam tužan što moram da objavim da se povlačim sa… »
Razočaran, ali sa osmehom na licu: Prvi snimak Novaka Đokovića nakon povlačenja sa Rolan Garosa! (video)

Razočaran, ali sa osmehom na licu: Prvi snimak Novaka Đokovića nakon povlačenja sa Rolan Garosa! (video)

Kurir pre 25 dana
Strašne vesti su došle iz Pariza, Novak Đoković je zbog povrede kolena morao da odustane od učešća na Rolan Garosu, a prognoze uopšte nisu dobre. Đoković je pokidao medijalni meniskus, zbog kojeg će odsustvovati sa terena neko vreme, a oporavak… »
Oglasio se Đoković - "pokidao sam meniskus!" Objavio užasne vesti, cela Srbija strepi pred Olimpijske igre!

Oglasio se Đoković - "pokidao sam meniskus!" Objavio užasne vesti, cela Srbija strepi pred Olimpijske igre!

Mondo pre 25 dana
Novak Đoković se oglasio povodom povrede na Rolan Garosu. Novak Đoković se oglasio povodom povrede na Rolan Garosu. Srpski teniser Novak Đoković se povukao sa Rolan Garosa zbog povrede kolena, a na svom Instagramu ubrzo je i potvrdio svima užasne… »
Novak se oglasio posle povlačenja sa Rolan Garosa: Igrao sam srcem, ali sam morao da donesem tešku odluku...

Novak se oglasio posle povlačenja sa Rolan Garosa: Igrao sam srcem, ali sam morao da donesem tešku odluku...

Kurir pre 25 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković oglasio se na društvenim mrežama posle odluke da se povuče sa Rolan Garosa. Srpski as je nakon detaljnih lekarskih pregleda odlučio da ipak ne nastavi svoje učešće na Rolan Garosu, što je razočaralo celu… »
Pojavio se prvi snimak Novaka Đokovića posle povrede: Neverovatno je ono što je uradio...

Pojavio se prvi snimak Novaka Đokovića posle povrede: Neverovatno je ono što je uradio...

Telegraf pre 25 dana
Veliki je Novak profesionalac... Najbolji svetski teniser Novak Đoković povukao se sa Rolan Garosa zbog povrede kolena, saopštili su danas organizatori turnira, a vrlo brzo pojavio se i prvi snimak koji pokazuje srpskog igrača na kompleksu. Naime… »
Evo šta je Rolan Garos poželeo Novaku posle povrede

Evo šta je Rolan Garos poželeo Novaku posle povrede

Telegraf pre 25 dana
Srpski teniser bio prinuđen da se povuče zbog povrede. Srpski teniser Novak Đoković savladao je Argentinca Fransiska Serundola rezultatom 3:2 i izborio plasman u četvrtfinale. Ipak, on je na pomenutom susretu doživeo povredu meniskusa kolena te je… »
Šok na Rolan garosu: Novak Ðoković se povukao sa turnira!

Šok na Rolan garosu: Novak Ðoković se povukao sa turnira!

Mondo pre 25 dana
Novak Ðoković primoran je da se povuče sa Rolan Garosa zbog povrede. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Novak Ðoković primoran je da se povuče sa Rolan Garosa zbog povrede. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje… »
Rolan Garos je kriv za novakovu povredu! Ðoković uzalud upozoravao i molio - sad su svi gubitnici!

Rolan Garos je kriv za novakovu povredu! Ðoković uzalud upozoravao i molio - sad su svi gubitnici!

Mondo pre 25 dana
Novak Ðoković je zbog povrede primoran da se povuče sa turnira, za to je on najmanje kriv. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Novak Ðoković je zbog povrede primoran da se povuče sa turnira, za to je on najmanje kriv. Od… »

Vesti dana »