Povezane vesti

Dragana Mirković rekla da se više neće oglašavati o razvodu, ali ovo o Toniju je morala da kaže

Dragana Mirković rekla da se više neće oglašavati o razvodu, ali ovo o Toniju je morala da kaže

Story 04.06.2024
Dragana Mirković iskreno o razvodu od Tonija prvi put nakon objave da je brak okončan. Pevačica je u martu potvrdila da je brak između nje i austrijskog biznismena gotov. - Jedino što sam imala da kažem ja sam rekla, to je bilo negde sredinom marta… »
Dragana MIRKOVIĆ nakon razvoda jača nego ikada: Ostajem verna svojoj porodici, deci i publici

Dragana MIRKOVIĆ nakon razvoda jača nego ikada: Ostajem verna svojoj porodici, deci i publici

Večernje novosti 04.06.2024
DRAGANA MIRKOVIĆ stavila je tačku na brak sa biznismenom Tonijem Bijelićem još u martu ove godine, ali i dalje ne prestaje da se priča i piše o njihovom odnosu. Foto Novosti Pevačica sada kaže da ne prati medijske natpise i dodaje da sve što je… »
„Ja nikada ne mogu postati ogorčena žena“: Dragana Mirković se još jednom osvrnula na svoj razvod, pa progovorila i o…

„Ja nikada ne mogu postati ogorčena žena“: Dragana Mirković se još jednom osvrnula na svoj razvod, pa progovorila i o…

Nova 04.06.2024
Pevačica Dragana Mirković u martu je saopštila da se razvodi od biznismena Tonija Bijelića sa kojim ima dvoje dece. Ona se sada još jednom osvrnula na ovu temu. „Jedino što sam imala da kažem, ja sam rekla, to je bilo negde sredinom marta. Posle… »
Dragana Mirković potvrdila razvod od Tonija Bijelića: Ostajem verna svojoj porodici!

Dragana Mirković potvrdila razvod od Tonija Bijelića: Ostajem verna svojoj porodici!

Svet plus 04.06.2024
Pevačica Dragana Mirković objavila je da se razvodi od biznismena Tonija Bijelića. U svom saopštenju, istakla je da je fokusirana na svoju porodicu i decu, te da će nastaviti da širi ljubav uprkos teškom periodu. Poznata pevačica Dragana Mirković… »
"Neću postati ogorčena žena": Dragana Mirković iskreno o razvodu od Tonija: "Deca su uz mene"

"Neću postati ogorčena žena": Dragana Mirković iskreno o razvodu od Tonija: "Deca su uz mene"

Blic 04.06.2024
Muzička zvezda Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić stavili su tačku na brak posle više od dve decenije zajedničkog života, i sada su u procesu razvoda. Ona je saopštenjem otkrila da se razvodi, a u par navrata otkrila da joj je bilo teško… »

Vesti dana »