Povezane vesti

Vučić i Nehamer poželeli sreću fudbalerima uoči utakmice Austrija – Srbija (video)

Vučić i Nehamer poželeli sreću fudbalerima uoči utakmice Austrija – Srbija (video)

Politika 04.06.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i austrijski kancelar Karl Nehamer poželeli su danas u video razgovoru sreću fudbalskim reprezentacijama dve zemlje pred večerašnju prijateljsku utakmicu. Na Instagram profilu „buducnostsrbijeav” objavljena je… »
Aleksandar Vučić uputio uživo molbu nikoli Jokiću: „Ovo je moja molba njemu, da se odazove selektoru na poziv“

Aleksandar Vučić uputio uživo molbu nikoli Jokiću: „Ovo je moja molba njemu, da se odazove selektoru na poziv“

Hot sport pre 31 dana
Predsenik Srbije je komentarisao leto koje očekuje naše sportiste Najbolji košarkaš regularnog dela sezone u NBA ligi Nikola Jokić još nije saopštio da li će ili neće da nastupa na Olimpijskim igrama u Parizu. Amerikanci su najavili dolazak… »
Vučić: Verujem u uspeh fudbalera na EP i košarkaša na OI

Vučić: Verujem u uspeh fudbalera na EP i košarkaša na OI

Sportski žurnal pre 31 dana
On je apelovao na navijače Partizana i Crvene zvezde, iako je istakao da zna da ne vole da organizovano navijaju za reprezentaciju, da budu uz naš nacionalni tim u Nemačkoj, jer će, kako je rekao, biti posebno teško u Gezelkirhenu i Minhenu… »
Ovo je moja molba Jokiću da se odazove! Vučić se obratio Somborcu u programu uživo

Ovo je moja molba Jokiću da se odazove! Vučić se obratio Somborcu u programu uživo

Mondo pre 31 dana
Aleksandar Vučić uputio molbu Nikoli Jokiću da se odazove na poziv selektora Svetislava Pešića za Olimpijske igre u Parizu. Aleksandar Vučić uputio molbu Nikoli Jokiću da se odazove na poziv selektora Svetislava Pešića za Olimpijske igre u… »
Vučić moli Jokića da igra u Parizu: Mnogo ga volim!

Vučić moli Jokića da igra u Parizu: Mnogo ga volim!

Sport klub pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da veruje da će fudbalska reprezentacija daleko dogurati na predstojećem Evropskom prvenstvu, kao i da će naši sportisti, a posebno košarkaši, imati uspeha na Olimpijskim igrama u Parizu. Vučić je za… »
"Moja molba Jokiću, da se odazove selektoru!" Predsednik Vučić o Olimpijskim igrama: Ako neko može da pobedi Amerikance, to…

"Moja molba Jokiću, da se odazove selektoru!" Predsednik Vučić o Olimpijskim igrama: Ako neko može da pobedi Amerikance, to…

Večernje novosti pre 31 dana
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić gost je Dnevnika na "RTS-u. On se dotakao fudbalske reprezentacije Srbije, kao i Nikole Jokića. Foto: AP Photo/Jack Dempsey/Tanjug/Dimitrije Nikolić Prvi čovek naše zemlje je pozvao navijače Crvene zvezde i… »
"Srećno, sve najbolje": Austrijski kancelar poželeo sreću predsedniku Vučiću uoči fudbalske utakmice (foto)

"Srećno, sve najbolje": Austrijski kancelar poželeo sreću predsedniku Vučiću uoči fudbalske utakmice (foto)

Večernje novosti pre 31 dana
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić i austrijski kancelar Karl Nehamer poželeli su sreću fudbalskim reprezentacijama Srbije i Austrije pred večerašnju prijateljsku utakmicu - stoji u objavi na nalogu predsednika Srbije. Foto: Instagram… »

Vesti dana »