Povezane vesti

Stojković: Odlična utakmica za analizu

Stojković: Odlična utakmica za analizu

Politika 04.06.2024
Posle fudbalske utakmice između Austrije i Srbije selektor „orlova” Dragan Stojković je rekao: „Osećanja su pomešana. Krivo mi je što smo izgubili, ali sam zadovoljan reakcijom naših igrača. Ovo je dobar test. Austrija je jaka ekipa, to će… »
Piksi: "Nema spavanja!"

Piksi: "Nema spavanja!"

B92 04.06.2024
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi istakao je posle poraza od Austrije (1:2) da nije srećan zbog poraza, ali da je utakmica odlična da analizu, te da zbog toga ove noći "neće biti spavanja". "Osećanja su malo pomešana. Krivo mi je što smo… »
Stojković: Biće Srbija prava u Nemačkoj

Stojković: Biće Srbija prava u Nemačkoj

Sportski žurnal 04.06.2024
Nisam srećan što smo izgubili, ali me hrabri mnogo toga - naveo je selektor Srbije. - Osećanja su malo pomešana, krivo mi je što smo izgubili, ali sam zadovoljan reakcijom igrača i uopšte svega što se dešavalo posle dva brzo primljena gola… »
Piksi: Nije to to, sabraćemo se pred Nemačku

Piksi: Nije to to, sabraćemo se pred Nemačku

Sport klub 04.06.2024
Svega desetak minuta posle poraza u Beču, selektor Srbije Dragan Stojković najavio je naredne korake. Ističući da se „osećanja pomešana“, osvrnuo se na poraz od Austrije (1:2). „Krivo mi je što smo izgubili, ali sam i zadovoljan reakcijom i… »
Piksi otkrio probleme i najavio sastanak - Nema spavanja za trenere!

Piksi otkrio probleme i najavio sastanak - Nema spavanja za trenere!

Sportske.net 04.06.2024
Reprezentacija Srbije večeras je u Beču poražena od Austrije sa 2:1 u pripremnoj utakmici za predstojeće Evropsko prvenstvo. Svoje utiske je odmah po završetku meča izneo selektor Dragan Stojković Piksi u razgovoru za RTS. ''Osećanja su malo… »
Piksi posle poraza: „Generalno, dobra provera“ (video)

Piksi posle poraza: „Generalno, dobra provera“ (video)

Hot sport 04.06.2024
Dragan Stojković Piksi dao je svoj komentar posle poraza Srbije od Austrije Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Austrije sa 2:1 u prijateljskom meču odigranom u sklopu priprema za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. Posle meča… »
Zašto je Srbija loše počela? Tadić: ''Ne znam šta bih rekao...''

Zašto je Srbija loše počela? Tadić: ''Ne znam šta bih rekao...''

Sportske.net 04.06.2024
Posle selektora Stojkovića, pred kamere RTS-a posle poraza od Austrije u Beču (2:1) izašao je i kapiten našeg nacionalnog tima Dušan Tadić. ''Najbitnije je da smo imali dobru proveru protiv jakog rivala koji igra dobro timsku. Naivno smo malo… »
Stojković širi optimizam posle poraza od Austrije: Biće Srbija prava u Nemačkoj

Stojković širi optimizam posle poraza od Austrije: Biće Srbija prava u Nemačkoj

Euronews 04.06.2024
Prvi test fudbalske selekcije Srbije pred početak UEFA EURO 2024. godine prošao je neuspešno. Lako primljena dva gola u prvih 15 minuta, pa onda gol Pavlovića i skoro sat vremena bezuspešnih pokušaja da se ugrozi gol Austrije. Selektor Dragan… »
Stojkoviću Osećanja pomešana posle poraza: Bilo i dobrih i loših strana, nema spavanja za trenere, biće Srbija prava u…

Stojkoviću Osećanja pomešana posle poraza: Bilo i dobrih i loših strana, nema spavanja za trenere, biće Srbija prava u…

Dnevnik 04.06.2024
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi istakao je da mu je krivo zbog poraza u prvoj prijateljskoj utakmici pred Euro od Austrije u Beču. Domaćin je bio bolji o d „orlova” 2:1 pošto je dva gola dao u roku od 13 minuta. –… »
Jeftina bečka škola

Jeftina bečka škola

B92 04.06.2024
Fudbaleri Srbije su u Beču odigrali prvu od dve pripremne utakmice pred EURO u Nemačkoj. I pokazali loše i dobre strane. Austrija je slavila trijumf rezultatom 2:1 (2:1) zahvaljujući dva brza gola u razmaku od tri minuta, a koji su u velikoj meri bili… »

Vesti dana »