Povezane vesti

Slobodna Bosna: Patetični Vučić nadmašio sebe

Slobodna Bosna: Patetični Vučić nadmašio sebe

Danas pre 22 dana
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, u sve se meša. Naime, patetični Vučić molio je Nikolu Jokića, trostrukog MVP-ja NBA lige, da nastupi na Olimpijskim igrama u Parizu ove godine. Kako to obično biva, Vučić je prilikom gostovanja pričao o… »
Ovo je moja molba Jokiću da se odazove! Vučić se obratio Somborcu u programu uživo

Ovo je moja molba Jokiću da se odazove! Vučić se obratio Somborcu u programu uživo

Pravda pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je juče tokom gostovanja na Radio televiziji Srbije (RTS) molbu košarkašu Nikoli Jokiću da se odazove na poziv selektora Svetislava Pešića za predstojeće Olimpijske igre u Parizu. Jokić i dalje nije… »
Vučić apelovao na Jokića da igra za reprezentaciju Srbije na Olimpijskim igrama

Vučić apelovao na Jokića da igra za reprezentaciju Srbije na Olimpijskim igrama

Radio 021 pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ne zna da li će Nikola Jokić igrati za košarkašku reprezentaciju Srbije na Olimpijskim igrama u Parizu. Vučić je u gostovanju na RTS-u Jokiću uputio "molbu da se odazove selektoru Svetislavu… »
Predsednik Vučić obratio se Nikoli Jokiću preko Javnog servisa: Molim te, odazovi se selektoru, samo Srbija može da pobedi…

Predsednik Vučić obratio se Nikoli Jokiću preko Javnog servisa: Molim te, odazovi se selektoru, samo Srbija može da pobedi…

Danas pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras tokom gostovanja na Javnom servisu da ne zna da li će Nikola Jokić igrati za košarkašku reprezentaciju Srbije na Olimpijskim igrama u Parizu, ali mu je potom uputio „molbu“ da se odazove… »

Vesti dana »