Povezane vesti
Jovanović (CLS): Prisvajanje zemljišta IMT-a najveći udar na budžet Beograda još od privatizacije PKB
Danas 05.06.2024
Direktor Centra za lokalnu samoupravu (CLS) Nikola Jovanović izjavio je danas da prisvajanje zemljišta IMT-a višestruko ispod tržišne cene, predstavlja najveći udar na Beograd i njegov budžet još od privatizacije PKB-a. „Kupovinom imovine IMT-a za 70.8… »
„Najveći udar na Beograd“: Jovanović kaže da je grad na IMT-u opljačkan za najmanje 260 miliona evra
N1 Info 05.06.2024
Prisvajanje zemljišta IMT-a višestruko ispod tržišne cene predstavlja najveći udar na Beograd i njegov budžet još od privatizacije PKB-a, izjavio je Nikola Jovanović, direktor Centra za lokalnu samoupravu i nekadašnji šef odborničke grupe “Savez za… »
Vesti dana »
Vreli talas se nastavlja: U Nišu i do 37 stepeni, osveženje tek od srede
Glas juga pre 44 minutajoš 31 povezana
Iran napao ciljeve povezane sa američkim snagama kao odgovor na napad SAD
Radio 021 pre 9 minutajoš 45 povezanih
Vožnja je fantazija, brže i bezbednije stižemo: Dragan među prvima probao Moravski koridor - to je najsira i najmodernija deonica u Srbiji (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 1 satjoš 27 povezanih
Novi bilans: U zemljotresima u Venecueli poginulo 920 osoba, više od 50.000 nestalih
Beta pre 1 satjoš 25 povezanih



