Povezane vesti

"Volim Sandru i dalje, kaznite me po zasluzi": Dalibor davio bivšu ženu pred sinom (5), tužilaštvo traži najmanje 15…

"Volim Sandru i dalje, kaznite me po zasluzi": Dalibor davio bivšu ženu pred sinom (5), tužilaštvo traži najmanje 15…

Blic 05.06.2024
“Voleo sam Sandru, volim je i dalje. Sebi ne mogu da oprostim i što sam postupio kako sam postupio prema Sandri i zbog toga što je ona majka moga sina. U trenutku sam se izgubio kada mi je odgovorila da nemam više prava da brinem o njoj. Pogrešio… »
Rođeno dete (5) ga gledalo kako kablom pokušava da mu zadavi majku Spasle je komšije! Tužilaštvo za Nišliju traži 15…

Rođeno dete (5) ga gledalo kako kablom pokušava da mu zadavi majku Spasle je komšije! Tužilaštvo za Nišliju traži 15…

Kurir 05.06.2024
Prilikom zločina pokazao je podmuklost jer je namamio ženu da se sa njim sretne moleći da mu tog dana preda sina mimo termina za viđanje sa detetom. NIŠ - Viši javni tužilac Irena Radivojević zatražila je danas da se Nišliji Daliboru S. izrekne… »
Dete (5) gledalo kako otac pokušava kablom da zadavi majku u Nišu: Tužilaštvo za ovo traži 15 godina robije

Dete (5) gledalo kako otac pokušava kablom da zadavi majku u Nišu: Tužilaštvo za ovo traži 15 godina robije

Telegraf 05.06.2024
Prilikom zločina pokazao je podmuklost jer je namamio ženu da se sa njim sretne moleći da mu tog dana preda sina mimo termina za viđanje sa detetom ustanovljenog sudskom odlukom, rekla je tužiteljka. Viši javni tužilac Irena Radivojević zatražila… »

Vesti dana »