Povezane vesti

Preokret u istrazi o ubistvu Danke: Procurili detalji sa saslušanja osumnjičenog

Preokret u istrazi o ubistvu Danke: Procurili detalji sa saslušanja osumnjičenog

B92 pre 22 dana
U Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru juče je saslušan jedan od dvojice osumnjičenih za ubistvo Danke Ilić (2) u Banjskom Polju. S. J. (50) negira da je počinio zločin 26. marta u Banjskom Polju i kaže "da ga ne grize savest". "Ja toga dana… »
"Ne grize me savest": Srđan Janković osumnjičen za ubistvo Danke Ilić (2) sve zgrozio izjavom: Odgovarao na više od 100…

"Ne grize me savest": Srđan Janković osumnjičen za ubistvo Danke Ilić (2) sve zgrozio izjavom: Odgovarao na više od 100…

Blic pre 22 dana
U Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru juče je saslušan jedan od dvojice osumnjičenih za ubistvo Danke Ilić (2) u Banjskom polju, Srđan Janković (50), koji je negirao da je počinio zločin 26. marta u Banjskom polju i rekao "da ga ne grize… »
Jurić: Očekivao sam da će osumnjičeni za ubistvo Danke Ilić negirati zločin

Jurić: Očekivao sam da će osumnjičeni za ubistvo Danke Ilić negirati zločin

RTV pre 22 dana
BEOGRAD - Direktor Centra za nestalu i zlostavljanu decu Igor Jurić izjavio je danas, povodom jučerašnjeg saslušanja jednog od osumnjičenih za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić, tokom kog je negirao da je učestvovao u ubistvu, da je on… »
Igor Jurić: Gajim nadu da je Danka Ilić živa

Igor Jurić: Gajim nadu da je Danka Ilić živa

Danas pre 22 dana
Predsednik Centra za nestalu i zlostavljanu decu Igor Jurić izjavio je jutros gostujući na televiziji K1 da gaji nadu da je Danka Ilić, dvogodišnja devojčica iz Bora, i dalje živa. Podsetimo, osumnjičeni za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić iz Bora… »
„Prezumpciju nevinosti osumnjičenih grubo prekršio lično predsednik“: Advokat Ivan Ninić o obrtu u slučaju nestanka…

„Prezumpciju nevinosti osumnjičenih grubo prekršio lično predsednik“: Advokat Ivan Ninić o obrtu u slučaju nestanka…

Danas pre 23 dana
Najviši državni funkcioneri, poput ministra policije i predsednika, videli šansu su da se promovišu i ubiraju političke poene u ovoj priči, dok su i tabloidi pod kontrolom vlasti, takođe, grubo zloupotrebili tragediju jedne porodice kako bi podigli… »
„Presumpciju nevinosti osumnjičenih grubo prekršio lično predsednik“: Advokat Ivan Ninić o obrtu u slučaju nestanka…

„Presumpciju nevinosti osumnjičenih grubo prekršio lično predsednik“: Advokat Ivan Ninić o obrtu u slučaju nestanka…

Pravda pre 23 dana
Najviši državni funkcioneri, poput ministra policije i predsednika, videli šansu su da se promovišu i ubiraju političke poene u ovoj priči, dok su i tabloidi pod kontrolom vlasti, takođe, grubo zloupotrebili tragediju jedne porodice kako bi podigli… »

Vesti dana »