Povezane vesti

"Veri smeta što sam još u braku" Bivši bubnjar Ju grupe šokirao novim detaljima o životu sa Verom: Sramota me je...

"Veri smeta što sam još u braku" Bivši bubnjar Ju grupe šokirao novim detaljima o životu sa Verom: Sramota me je...

Kurir pre 21 dana
Slobodan Jurišić Jura, bivši bubnjar "Yu grupe", ostao je bez ičega kada su ga opljačali. Nekoliko dana je živeo u nehumanim uslovima, bez struje i vode, a zahvaljujući ljudima dobrog srca, život mu se promenio iz korena. Danas Slobodan živi sa… »
"Veri smeta što sam još u braku na papiru": Bivši bubnjar Ju grupe o životu sa novom ženom - evo kako su njegovi sinovi…

"Veri smeta što sam još u braku na papiru": Bivši bubnjar Ju grupe o životu sa novom ženom - evo kako su njegovi sinovi…

Blic pre 21 dana
Slobodan Jurišić Jura, bivši bubnjar "Yu grupe", ostao je bez ičega kada su ga opljačali. Nekoliko dana je živeo u nehumanim uslovima, bez struje i vode, a zahvaljujući ljudima dobrog srca, život mu se promenio iz korena. Ekipa emisije "Moj dan… »
Naš muzičar se zaljubio u pevačicu koja ga je iščupala iz siromaštva i sad ga obasipa novcem: "Od svih žena odabrao sam…

Naš muzičar se zaljubio u pevačicu koja ga je iščupala iz siromaštva i sad ga obasipa novcem: "Od svih žena odabrao sam…

Blic pre 21 dana
Bivši bubnjar popularne "Yu grupe" Slobodan Jurišić Jura dospeo je u žižu javnosti nakon što je objavio da živi u teškim uslovima, a siromaštva ga je spasila sadašnja devojka Vera Đedović sa kojom živi u velelepnoj kući od 200 kvadrata u… »
Emotivna ispovest jurine buduće žene: "u moj život je uneo radost, mogu sutra da umrem"

Emotivna ispovest jurine buduće žene: "u moj život je uneo radost, mogu sutra da umrem"

Mondo pre 21 dana
Danas Slobodan Jurišić Jura živi sa partnerkom Verom Đedović u velelepnoj kući od 200 kvadrata u Banatskom Despotovcu, koja mu je pored toga što mu je pružila dom, kupila i automobil, a daje mu i džeparac. Danas Slobodan Jurišić Jura živi sa… »

Vesti dana »