Povezane vesti

Premijer Golob odgovorio Grošelju: Navodi o Vučićevoj umešanosti su glupost

Premijer Golob odgovorio Grošelju: Navodi o Vučićevoj umešanosti su glupost

N1 Info pre 22 dana
Za premijera Slovenije Roberta Goloba, izjave Klemna Grošelja su „glupost“ i „potpuna besmislica“. Prema rečima Klemena Grošelja, postoje indicije da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić preko svog prijatelja i gradonačelnika Ljubljane… »
Gradonačelnik Ljubljane: Siguran sam da je moja podrška pomogla Vučiću, nikad nismo razgovarali o Grošelju

Gradonačelnik Ljubljane: Siguran sam da je moja podrška pomogla Vučiću, nikad nismo razgovarali o Grošelju

N1 Info pre 22 dana
Zoran Janković, gradonačelnik Ljubljane, demantovao je navode Klemena Grošelja, poslanika u još aktuelnom sazivu Evropskog parlamenta (EP), da je zbog njega i predsednika Srbije Aleksandra Vučića, stavljen na niže mesto na listi Svobode, koje mu… »
Vučić im je najgora noćna mora; Neverovatna tvrdnja slovenačkog poslanika: Sumnjam na Vučića....

Vučić im je najgora noćna mora; Neverovatna tvrdnja slovenačkog poslanika: Sumnjam na Vučića....

B92 pre 22 dana
Klemen Grošelj, poslanik u još aktuelnom sazivu Evropskog parlamenta izneo je neverovatnu tvrdnju da se predsednik Srbije Aleksandar Vučić meša u izbore za EP, prenose mediji. Grošelj, kako prenosi opoziciona N1, je trebalo da bude na listi Gibanje… »
Da li se Vučić umešao u izbore za EP? Grošelj kaže – bio sam mu smetnja, spustili su me na listi

Da li se Vučić umešao u izbore za EP? Grošelj kaže – bio sam mu smetnja, spustili su me na listi

N1 Info pre 22 dana
Klemen Grošelj, poslanik u još aktuelnom sazivu Evropskog parlamenta (EP), trebalo je da na listi Gibanje Svoboda zauzme visoko mesto kao kandidat za novi mandat u toj evropskoj instituciji, ali mu je odjednom ponuđeno znatno niže mesto, koje njegove… »

Vesti dana »