Povezane vesti
Mekdonalds izgubio pravnu bitku veka Više neće smeti da koristi ovaj termin!
Dnevnik 05.06.2024
Mekdonalds je danas izgubio pravnu bitku da zadrži svoj zaštitni znak "Big Mek“ izvan svojih kultnih hamburgera. Lanac brze hrane Mekdonalds naime, nema pravo da koristi termin "Big Mek" za proizvode od živine, nakon što ga nije koristio za njih pet… »
McDonald's izgubio spor veka: Ne sme da ima "Big Mek"
Blic 05.06.2024
Mekdonalds je danas izgubio pravnu bitku da zadrži svoj zaštitni znak „Big Mek“ izvan svojih kultnih hamburgera. Lanac brze hrane Mekdonalds naime, nema pravo da koristi termin "Big Mek" za proizvode od živine, nakon što ga nije koristio za njih pet… »
Sud EU presudio protiv Mekdonaldsa u slučaju zaštitnog znaka: Nema više pilećih Big Mekova
Telegraf 05.06.2024
Navodi se da ovaj naziv nije koristio u kontinuitetu u periodu od pet godina za pileće burgere. Lanac brze hrane Mekdonalds nema pravo da koristi termin "Big Mek" za proizvode od živine, nakon što ga nije koristio za njih pet uzastopnih godina, saopštio… »
Vesti dana »

Upozorenje RHMZ-a: Oluje, grad i jak vetar prete Srbiji u nedelju i ponedeljak
Glas juga pre 22 minutajoš 20 povezanih

Guverner NBS: Povoljniji krediti za građane sa nižim primanjima
Vesti online pre 22 minutajoš 13 povezanih

Saslušanja zbog malverzacija: Na meti Tužilaštva bivši ministri
Serbian News Media pre 12 minutajoš 12 povezanih

Počela svečanost povodom promocije najmlađih oficira Vojske Srbije /foto/
Sputnik pre 12 minutajoš 10 povezanih