Povezane vesti

Bez svadbe: Konstrakta se udala usred praznika - ovako je izgledalo venčanje, detalji će iznenaditi sve: "Kod matičara su…

Bez svadbe: Konstrakta se udala usred praznika - ovako je izgledalo venčanje, detalji će iznenaditi sve: "Kod matičara su…

Blic pre 23 dana
Pevačica Ana Đurić Konstrakta se, prilikom davanja poslednjeg intervjua, prisetila kako je izgledalo njeno venčanje, koje se dogodilo između Nove godine i Božića. - Milan, muž, i ja nismo imali svadbu. Ja sam bila baš pred porođaj. Suprug i ja… »
Konstrakta progovorila o odnosu sa mužem: „Došlo je do suštinskog nerazumevanja“

Konstrakta progovorila o odnosu sa mužem: „Došlo je do suštinskog nerazumevanja“

Nova pre 23 dana
Pevačica Ana Đurić Konstrakta osvrnula se na odnos sa suprugom i otkrila oko čega su imali nesuglasice. Gostujući u podkastu „Poster“ Konstrakta je priznala da se svojevremeno svađala sa mužem oko ozbiljnih stvari. „Ne svađamo se na dnevnom… »
"Ovo je malo ozbiljnija tema": Konstrakta progovorila o odnosu sa mužem: "Došlo je do suštinskog nerazumevanja"

"Ovo je malo ozbiljnija tema": Konstrakta progovorila o odnosu sa mužem: "Došlo je do suštinskog nerazumevanja"

Blic pre 23 dana
Pevačica Ana Đurić Konstrakta je, prilikom davanja poslednjeg intervjua, prvi put potpuno ogoljeno progovorila o svađama u braku. - Ne svađamo se na dnevnom nivou. To oko čega smo se svađali su malo ozbiljnije teme i ne bih da pričam o tome… »

Vesti dana »