Povezane vesti

Navija za Zvezdu, cela porodica za Partizan, igra za Nemačku, odmara se kraj Beograda

Navija za Zvezdu, cela porodica za Partizan, igra za Nemačku, odmara se kraj Beograda

Sportski žurnal pre 23 dana
Baka i deka žive na selu, u blizini Beograda. Trudim se da ih posećujem jednom godišnje. Lepo je. A, hrana je najbolja - kaže Aleksandar. Nemačka i Ukrajina su pre dva dana igrali u Nirnbergu (0:0). Za Pancere je u 71. minutu debitovao Aleksandar… »
Pavlovićev omiljeni klub - Crvena zvezda!

Pavlovićev omiljeni klub - Crvena zvezda!

Sportske.net pre 23 dana
Aleksandar Pavlović je otkrovenje Bundeslige, momak koji se kod Tomasa Tuhela pojavio pravo niotkuda i zaigrao na velikoj sceni, a sada je član reprezentacije Nemačke i po svemu sudeći, gledaćemo ga na Evropskom prvenstvu. On je u intervjuu nemačkim… »
Pavlović odbio Srbiju, pa otvorio dušu pred euro: "Porodica će da me mrzi!"

Pavlović odbio Srbiju, pa otvorio dušu pred euro: "Porodica će da me mrzi!"

Večernje novosti pre 23 dana
Fudbaler Bajerna iz Minhena i reprezentacije Nemačke govorio je o brojnim temama, između ostalog za koga navija, ali i šta misli o tome što je odabrao Nemačku pre Srbije. FOTO: Tanjug/AP On je za nemački "Spox" govorio o svojim srpskim korenima, kao… »
"Navijam za zvezdu, SAD će porodica da me mrzi!" Sa Nemačkom ide na Euro 2024, a voli crveno-bele!

"Navijam za zvezdu, SAD će porodica da me mrzi!" Sa Nemačkom ide na Euro 2024, a voli crveno-bele!

Mondo pre 23 dana
Talentovani fudbaler otkrio da ne prati porodicu kada je izbor voljengo kluba u pitanju. Talentovani fudbaler otkrio da ne prati porodicu kada je izbor voljengo kluba u pitanju. Fudbalska reprezentacija Nemačke priprema se za Evropsko prvenstvo čiji je… »
Cela familija grobari, ali ja sam veliki zvezdaš: Buduća superzvezda evropskog fudbala odabrala stranu!

Cela familija grobari, ali ja sam veliki zvezdaš: Buduća superzvezda evropskog fudbala odabrala stranu!

Hot sport pre 23 dana
Mladi vezista jasan. Aleksandar Pavlović je jedan od najvećih potencijala evropskog fudbala, a u intervjuu za nemački Spox vezni fudbaler Bajern Minh „Moja cela porodica navija za Partizan, samo sam ja miks. Volim Crvenu zvezdu zbog stadiona. Kada… »
Aleksandar Pavlović: "Cela porodica navija za Partizan, samo ja za Zvezdu..."

Aleksandar Pavlović: "Cela porodica navija za Partizan, samo ja za Zvezdu..."

Telegraf pre 23 dana
Novopečeni reprezentativac Nemačke pričao o srpskom poreklu... Fudbaler Bajerna Aleksandar Pavlović upisao je prvi nastup za selekciju Nemačke, pošto je 3. juna na prijateljskom meču protiv Ukrajine na terenu proveo poslednjih 20 minuta… »

Vesti dana »