Povezane vesti

Izborna komisija odobrila pokretu 'Kreni-Promeni' kontrolu zapisnika u Beogradu

Izborna komisija odobrila pokretu 'Kreni-Promeni' kontrolu zapisnika u Beogradu

Slobodna Evropa pre 29 dana
Gradska izborna komisija (GIK) u Beogradu odobrila je 5. juna opozicionoj listi "Kreni Promeni" Save Manojlovića zahtev za kontrolu zapisnika o radu biračkih odbora na izborima u Beogradu po uzorku. "U skladu sa zakonom, kontrola će se obaviti na… »
Istekao rok za podnošenje prigovora GIK u Nišu: Opozicija tvrdi da su uočene brojne nepravilnosti

Istekao rok za podnošenje prigovora GIK u Nišu: Opozicija tvrdi da su uočene brojne nepravilnosti

Euronews pre 28 dana
Večeras u 20 sati istekao je zakonski rok za podnošenje prigovora GIK u Nišu. Advokatica Dragana Milutinović, kandidat za odbornika na listi Biramo Niš, kaže za Euronews Srbija da su predstavnici opozicionih lista, i pored opstrukcija, uspeli da… »
Istekao rok za podnošenje prigovora: „U Nišu teže povrede izbornog procesa“

Istekao rok za podnošenje prigovora: „U Nišu teže povrede izbornog procesa“

Nova pre 28 dana
Večeras u 20 sati zvanično je istekao rok za podnošenje prigovora, a opozicija u Nišu, kako javlja reporter N1 uglavnom je uspela da prijavi zabeležene nepravilnosti. Sve liste koje su učestvovale na lokalnim i gradskim izborima u Nišu imale su rok… »
Istekao rok za podnošenje prigovora: „U Nišu teže povrede izbornog procesa“

Istekao rok za podnošenje prigovora: „U Nišu teže povrede izbornog procesa“

N1 Info pre 28 dana
Večeras u 20 sati zvanično je istekao rok za podnošenje prigovora, a opozicija u Nišu, kako javlja reporter N1 uglavnom je uspela da prijavi zabeležene nepravilnosti. Sve liste koje su učestvovale na lokalnim i gradskim izborima u Nišu imale su rok… »
Na poziv da se napuste republička i lokalne skupštine, samo jedno „da“: Opozicija između ulice i institucija

Na poziv da se napuste republička i lokalne skupštine, samo jedno „da“: Opozicija između ulice i institucija

N1 Info pre 28 dana
Vraćanje mandata i građanska neposlušnost, za sada nisu opcija za opoziciju koja prvo hoće da iscrpi sve pravne mogućnosti i dokaže neregularnosti na izborima. Zvanično na poziv pokreta Kreni-promeni ruku podigli samo u stranci Zajedno. „U… »
"Opozicija ne gleda korak dalje, pa im se sve svodi na puki performans" Stručnjaci bez dileme: Mogu dosta toga da nauče iz…

"Opozicija ne gleda korak dalje, pa im se sve svodi na puki performans" Stručnjaci bez dileme: Mogu dosta toga da nauče iz…

Kurir pre 28 dana
U nedostatku argumenata, nasuprot činjeničnog stanja, deo opozicije pokušava na sve načine da izdejstvuje imaginarne dodatne glesove. Savo Manojlović, kandidat za gradonačelnika Beograda ispred pokreta "Kreni-promeni", uputio je sasvim neuobičajen… »
Niški izbori – ko ima većinu

Niški izbori – ko ima većinu

RTS pre 28 dana
Posle uvida u izborni materijal koji su tražile četiri opozicione liste u Nišu, u 20 sati istekao rok za predaju prigovora Gradskoj izbornoj komisiji, a rok za odgovor je 72 sata. Za niški parlament, koji ima 61 odborničko mesto, većinu od 31 mesta… »
Manojlovićev ultimatum: Kako je ostao sam

Manojlovićev ultimatum: Kako je ostao sam

Pravda pre 28 dana
Prošao je rok za ultimatum koji je lider Pokreta "Kreni-promeni" Savo Manojlović dao ostatku opozicije, kakve odgovore je dobio? Sam kod O.K. korala, tako bi mogla da se opiše situacija u kojoj se našao lider Pokreta "Kreni-promeni" Savo Manojlović… »
Gradska izborna komisija usvojila zahtev liste "Kreni promeni" za proveru izbornog materijala

Gradska izborna komisija usvojila zahtev liste "Kreni promeni" za proveru izbornog materijala

Telegraf pre 28 dana
Predsednik GIK-a Zoran Lukić je rekao da će se kontrola izvršiti na najviše pet odsto od ukupnog broja biračkih mesta. Gradska izborna komisija usvojila je zahtev liste "I ja sam Beograd - Kreni promeni" Sava Manojlovića za kontrolu zapisnika o radu… »
Izbori u Beogradu: Neizvesno ko će formirati vlast u četiri gradske opštine (VIDEO)

Izbori u Beogradu: Neizvesno ko će formirati vlast u četiri gradske opštine (VIDEO)

Insajder pre 28 dana
Osim u Nišu, u toku je borba za vlast i u četiri beogradske opštine. Iz opozicije tvrde da je u Novom Beogradu prekrojena izborna volja građana, zbog čega traže uvid u izborni materijal. Sumnjaju da je bilo mahinacija i na Opštini Savski venac, gde… »
Preliminarni rezultati izbora u pet opština u Nišu: U jednoj je moguća promena vlasti

Preliminarni rezultati izbora u pet opština u Nišu: U jednoj je moguća promena vlasti

Blic pre 28 dana
Osim lokalnih izbora za Skupštinu grada u Nišu, u nedelju 2. juna u najvećem gradu na jugu Srbije glasalo se i za odbornike pet gradskih opština. Kako je danas najavio dr Dragan Milić, koji je ujedno i nosilac liste istoimene grupe građana, u… »
Opozicija u Srbiji ne prihvata poziv za napuštanje institucija

Opozicija u Srbiji ne prihvata poziv za napuštanje institucija

Slobodna Evropa pre 28 dana
Bez odjeka u opoziciji ostao je poziv za napuštanje institucija i građansku neposlušnost nakon lokalnih izbora u Srbiji. Tu ideju izneo je lider pokreta Kreni-Promeni Savo Manojlović, koji je ostvario najbolji rezultat među opozicijom na lokalnim… »
GIK usvojio zahtev za proveru izbornog materijala koji je podneo pokret Kreni-promeni-

GIK usvojio zahtev za proveru izbornog materijala koji je podneo pokret Kreni-promeni-

Novi magazin pre 28 dana
Gradska izborna komisija (GIK) jednoglasno je usvojila na današnjoj sednici zahtev izborne liste "I ja sam Beograd – Kreni-promeni" da se omogući uvid u zapisnike o radu biračkih odbora sa nedavno održanih lokalnih izbora za odbornike u Skupštini… »
Lukić (GIK): Očekujem da danas prihvatimo zahtev liste "Kreni-promeni" za uvid materijala

Lukić (GIK): Očekujem da danas prihvatimo zahtev liste "Kreni-promeni" za uvid materijala

Insajder pre 28 dana
Predsednik Gradske izborne komisije Beograda Zoran Lukić izjavio je da očekuje da će na današnjoj sednici te komisije biti prihvaćen zahtev liste "I ja sam Beograd - Kreni promeni" da izvrši uvid izbornog materijala po uzorku, dodajući da je to na… »
GIK Beograda usvojila zahtev Kreni promeni za proveru izbornog materijala; Deo opozicije tvrdi: Naknadna pamet

GIK Beograda usvojila zahtev Kreni promeni za proveru izbornog materijala; Deo opozicije tvrdi: Naknadna pamet

RTV pre 28 dana
BEOGRAD - Gradska izborna komisija usvojila je zahtev liste "I ja sam Beograd - Kreni promeni" Sava Manojlovića za kontrolu zapisnika o radu biračkih odbora po uzorku, koji je ta lista podnela 4. juna, a na današnjoj sednici doneta je i odluka o… »
GIK: usvojila zahtev liste "Kreni - promeni" za proveru izbornog materijala (foto)

GIK: usvojila zahtev liste "Kreni - promeni" za proveru izbornog materijala (foto)

Blic pre 28 dana
Gradska izborna komisija usvojila je zahtev liste "I ja sam Beograd - Kreni promeni" Sava Manojlovića za kontrolu zapisnika o radu biračkih odbora po uzorku, koji je ta lista podnela 4. juna, a na današnjoj sednici doneta je i odluka o formiranju… »
Gradska izborna komisija usvojila zahtev Kreni promeni za proveru izbornog materijala

Gradska izborna komisija usvojila zahtev Kreni promeni za proveru izbornog materijala

IndeksOnline pre 28 dana
BEOGRAD, 5. juna (Tanjug) – Gradska izborna komisija usvojila je zahtev liste “I ja sam Beograd – Kreni promeni” Sava Manojlovića za kontrolu zapisnika o radu biračkih odbora po uzorku, koji je ta lista podnela 4. juna, a na današnjoj sednici… »
Gradska izborna komisija Beograda usvojila zahtev Kreni promeni za proveru izbornog materijala

Gradska izborna komisija Beograda usvojila zahtev Kreni promeni za proveru izbornog materijala

Insajder pre 28 dana
Gradska izborna komisija usvojila je zahtev liste "I ja sam Beograd - Kreni promeni" Sava Manojlovića za kontrolu zapisnika o radu biračkih odbora po uzorku, koji je ta lista podnela 4. juna, a na današnjoj sednici doneta je i odluka o formiranju… »
GIK Beograd usvojio zahtev Pokreta Kreni-promeni za proveru izbornog materijala

GIK Beograd usvojio zahtev Pokreta Kreni-promeni za proveru izbornog materijala

RTS pre 28 dana
Gradska izborna komisija Beograda usvojila je zahtev liste "I ja sam Beograd - Kreni promeni" Sava Manojlovića za kontrolu zapisnika o radu biračkih odbora po uzorku, koji je ta lista podnela 4. juna, a na današnjoj sednici doneta je i odluka o… »
GIK usvojio zahtev "Kreni promeni" za proveru izbornog materijala, biće formirana posebna komisija za kontrolu zapisnika

GIK usvojio zahtev "Kreni promeni" za proveru izbornog materijala, biće formirana posebna komisija za kontrolu zapisnika

Euronews pre 28 dana
Gradska izborna komisija usvojila je zahtev liste "I ja sam Beograd - Kreni promeni" Sava Manojlovića za kontrolu zapisnika o radu biračkih odbora po uzorku, koji je ta lista podnela 4. juna, a na današnjoj sednici doneta je i odluka o formiranju… »
Kontrola će se izvršiti na najviše pet odsto od ukupnog broja biračkih mesta Gradska izborna komisija usvojila zahtev Kreni…

Kontrola će se izvršiti na najviše pet odsto od ukupnog broja biračkih mesta Gradska izborna komisija usvojila zahtev Kreni…

Dnevnik pre 28 dana
BEOGRAD: Gradska izborna komisija usvojila je zahtev liste "I ja sam Beograd - Kreni promeni" Sava Manojlovića za kontrolu zapisnika o radu biračkih odbora po uzorku, koji je ta lista podnela 4. juna, a na današnjoj sednici doneta je i odluka o… »
GIK usvojila zahtev liste "Kreni - promeni" za proveru izbornog materijala

GIK usvojila zahtev liste "Kreni - promeni" za proveru izbornog materijala

Radio 021 pre 28 dana
GIK Beograda jednoglasno je usvojila zahtev proglašene opozicione izborne liste pod nazivom "Dr Savo Manojlović – i ja sam Beograd-Kreni-Promeni" za kontrolu zapisnika o radu biračkih odbora. Odlukom GIK, obrazovana je posebna komisija za kontrolu… »
Zoran Lukić: Očekujem da danas prihvatimo zahtev liste "Kreni-promeni" za uvid materijala

Zoran Lukić: Očekujem da danas prihvatimo zahtev liste "Kreni-promeni" za uvid materijala

Blic pre 28 dana
Predsednik Gradske izborne komisije Beograda Zoran Lukić izjavio je da očekuje da će na današnjoj sednici te komisije biti prihvaćen zahtev liste "I ja sam Beograd - Kreni promeni" da izvrši uvid izbornog materijala po uzorku, dodajući da je to na… »
GIK Beograd će omogućiti pokretu Kreni Promeni uvid u izborni materijal

GIK Beograd će omogućiti pokretu Kreni Promeni uvid u izborni materijal

NIN pre 28 dana
Pokret "Kreni-Promeni" podneo je Gradskoj izbornoj komisiji (GIK) Beograd zahtev za uvid u izborni materijal po uzorku, koji će im biti odobren, rekao je danas predsednik GIK Zoran Lukić. On je kazao agenciji Beta da će biti formirana posebna komisija… »
GIK Beograd će omogućiti pokretu Kreni Promeni uvid u izborni materijal

GIK Beograd će omogućiti pokretu Kreni Promeni uvid u izborni materijal

Beta pre 28 dana
Pokret "Kreni-Promeni" podneo je Gradskoj izbornoj komisiji (GIK) Beograd zahtev za uvid u izborni materijal po uzorku, koji će im biti odobren, rekao je danas predsednik GIK Zoran Lukić. On je kazao agenciji Beta da će biti formirana posebna komisija… »
Potvrđeno za Insajder: "Biramo Beograd" počeo pregovore sa Markom Bastaćem

Potvrđeno za Insajder: "Biramo Beograd" počeo pregovore sa Markom Bastaćem

Insajder pre 28 dana
U utorak, 4. juna, su počeli pregovori o koaliciji na Starom gradu između "Biramo Beograd“ i Marka Bastaća nekadašnjeg predsednika te opštine, potvrđeno je za Insajder. Danas bi trebalo da se održi sastanak i sa Dosta je bilo i Narodnom strankom… »
SNS ne žuri – opozicija zahteva izborni materijal u Nišu

SNS ne žuri – opozicija zahteva izborni materijal u Nišu

Nova pre 28 dana
Jučerašnja izjava predsednika SNS-a, Miloša Vučevića, da ova stranka neće žuriti sa formiranjem vlasti u Nišu - ne čudi, jer je izvesno da, pri odnosu 31 naspram 30 odbornika, u parlamentu neće biti moguće da se radi, tvrde naši sagovornici… »

Vesti dana »