Povezane vesti
U Nemačkoj počela proizvodnja Ford Explorera EV
Auto blog 05.06.2024
Američki proizvođač je pokrenuo serijsku proizvodnju električnog Explorera u svojoj fabrici u Kelnu. Lansiranje ovog modela je prvobitno bilo planirano za septembar 2023. godine, ali je odloženo zbog uvođenja novih standarda baterija. Ford proizvodi… »
Konačno: Ford pravi prvi električni automobil u Evropi
B92 05.06.2024
Ford je u Evropi konačno pokrenuo serijsku proizvodnju modela Explorer. On se pravi u Kelnu, a u tom gradu se decenijama proizvodila i legendarna Fiesta, čija proiizvodnja je stala prošle godine zbog ovog prvog Fordovog EV na Starom kontinentu. Cilj je… »
Vesti dana »
POBEDNICA ELITE 9 JE STANIJA DOBROJEVIĆ! Osvojila glavnu nagradu od 100.000 EVRA! Aneli Ahmić zauzela 2. mesto i odnela 50.000€: „Ja sam moralni pobednik!“
Svet & Skandal pre 35 minutajoš 18 povezanih
Asmin neće da se izvini Stanijinoj majci, Slavica ga ne zanima: Evo od koga se Durdžić sve vreme ne odvaja u finalu Elite 9 (video)
Blic pre 52 minutajoš 14 povezanih
Na današnji dan, 21. jul: Rođen Ernest Hemingvej, umro Zoran Radmilović...
N1 Info pre 41 minutajoš 2 povezane
"Postoje slike kako se ljubi sa ženom": Terza sprema osvetu za Milicu: "Tužiću je, neće videti ni dinar"
Telegraf pre 4 satijoš 6 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA: Nastavak masovnih napada dronovima, na udaru veliki gradovi u Rusiji i Ukrajini
RTV pre 37 minutajoš 1 povezana


