Povezane vesti

Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o dijalogu Beograda i Prištine

Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o dijalogu Beograda i Prištine

B92 pre 25 dana
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak saopštio je danas da je razgovarao u Savetu Evrope u Strazburu sa državama članicama EU. On je razgovarao sa njima o trenutnom stanju i predstojećim izazovima u dijalogu koji se… »
Lajčak u Savetu Evrope Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

Lajčak u Savetu Evrope Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

Kurir pre 25 dana
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak saopštio je da je razgovarao u Savetu Evrope u Strazburu sa državama članicama EU o trenutnom stanju i predstojećim izazovima u dijalogu koji se vodi uz posredovanje EU. Miroslav… »
Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

RTS pre 25 dana
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak saopštio je da je razgovarao u Savetu Evrope u Strazburu sa državama članicama EU o trenutnom stanju i predstojećim izazovima u dijalogu koji se vodi uz posredovanje EU. Miroslav… »
Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

RTV pre 25 dana
STRAZBUR - Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak saopštio je danas da je razgovarao u Savetu Evrope u Strazburu sa državama članicama EU o trenutnom stanju i predstojećim izazovima u dijalogu koji se vodi uz… »
Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

Euronews pre 25 dana
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak saopštio je danas da je razgovarao u Savetu Evrope u Strazburu sa državama članicama EU o trenutnom stanju i predstojećim izazovima u dijalogu koji se vodi uz posredovanje EU… »

Vesti dana »