Povezane vesti
Spajtok: Ugovor sa Kušnerovom firmom sadrži i obavezu podizanja spomenika žrtvama NATO agresije
Beta 05.06.2024
Penzionisani američki general Vesli Klark, glavnokomandujući NATO u vreme bombardovanja SR Jugoslavije 1999. godine, protivi se tome da planirani kompleks na mestu razorenih zgrada Ministarstva odbrane SRJ i Generalštaba u Beogradu, u koji ulaže zet… »
Kompleks na mestu Generalštaba sadrži i spomenik žrtvama NATO agresije: Vesli Klark se protivi
Radio 021 05.06.2024
Penzionisani američki general Vesli Klark, glavnokomandujući NATO u vreme bombardovanja 1999. godine, protivi se da planirani kompleks na mestu Generalštaba sadrži spomenik posvećen svim žrtvama NATO. To je objavio portal Spajtok (Spytalk), koji tvrdi da… »
Spajtok: Ugovor sa Kušnerovom firmom sadrži i obavezu podizanja spomenika žrtvama NATO agresije
Radio sto plus 05.06.2024
Taj portal koji tvrdi da je intervjuisao Klarka (79), piše da ugovor od 500 miliona dolara Kušnerovog investicionog fonda “Afiniti Partners” (Affinity Partners) s Vladom Srbije sadrži i obavezu tog fonda da sagradi i “spomenik posvećen svim žrtvama NATO… »
Vesti dana »
Hitna pomoć kod Dijane Hrke koja štrajkuje glađu, obišli je srednjoškolci i univerzitetski profesori
RTS pre 57 minutajoš 73 povezane
Završena rasprava o kandidatima za Savet REM-a, glasanje u 15 časova
Nova pre 57 minutajoš 38 povezanih
U Srbiju stiže sve hladnije vreme: Evo od kog datuma počinje „smrzavanje“
Nova pre 2 satajoš 25 povezanih
Dvojica novosadskih dilera uhvaćena dok su prodavala marihuanu - pokušali da se reše "robe"
Radio 021 pre 1 satjoš 20 povezanih
Šešeljizacija Vučićevog režima: Ministar iz srca Ćacilenda Boris Bratina
Vreme pre 2 satajoš 18 povezanih



