Povezane vesti

Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

NIN 06.06.2024
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak saopštio je u sredu da je razgovarao u Savetu Evrope u Strazburu sa državama članicama EU o trenutnom stanju i predstojećim izazovima u dijalogu koji se vodi uz posredovanje EU… »
Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

Vesti online 06.06.2024
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak saopštio je u sredu da je razgovarao u Savetu Evrope u Strazburu sa državama članicama EU o trenutnom stanju i predstojećim izazovima u dijalogu koji se vodi uz posredovanje EU… »
Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

Telegraf 06.06.2024
Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu BG i PR. Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak saopštio je danas da je razgovarao u Savetu Evrope u Strazburu sa državama članicama EU o trenutnom… »
Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

Lajčak u Savetu Evrope: Informisao sam zemlje o izazovima u dijalogu Beograda i Prištine

Blic 06.06.2024
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak saopštio je danas da je razgovarao u Savetu Evrope u Strazburu sa državama članicama EU o trenutnom stanju i predstojećim izazovima u dijalogu koji se vodi uz posredovanje EU… »

Vesti dana »