Povezane vesti

Progovorio otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić: Pričao o sinu, ali pomenuo i devojčicu

Progovorio otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić: Pričao o sinu, ali pomenuo i devojčicu

Telegraf pre 22 dana
Videćemo kako će se to odvijati do kraja. Ja ipak mislim da nije sve tako i da je dete prodato, tvrdi Radoslav Dragijević. Radoslav Dragijević, otac osumnjičenog Dejana zatečen je iskazom Srđana Jankovića koji se dovodi u vezu sa ubistvom Danke… »
Misterija nestanka Danke Ilić: 5 stvari koči istragu, za telom se traga mesecima

Misterija nestanka Danke Ilić: 5 stvari koči istragu, za telom se traga mesecima

Mondo pre 21 dana
Slučaj Danke Ilić i dalje nije ni blizu razrešenja. Slučaj Danke Ilić i dalje nije ni blizu razrešenja. Devojčica Danka Ilić nestala je u utorak 26. marta ove godine u mestu Banjsko Polje kod Bora, a istraga je u međuvremenu utvrdila da je ona… »
"Ostaje nada da ćemo Danku videti živu i zdravu": Igor Jurić nakon svedočenja osumnjičenog za ubistvo devojčice: "i drugi…

"Ostaje nada da ćemo Danku videti živu i zdravu": Igor Jurić nakon svedočenja osumnjičenog za ubistvo devojčice: "i drugi…

Blic pre 21 dana
Nakon što je osumnjičeni za ubistvo Danke Ilić u potpunosti negirao krivicu i rekao da devojčicu nikada nije ni video, Igor Jurić iz Centra za nestalu i zlostavljanu decu smatra da smo tek sada daleko od rešenja ovog slučaja. Srđan Janković… »
Oglasio se otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić

Oglasio se otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić

B92 pre 22 dana
R. D, otac osumnjičenog D. D. zatečen je iskazom S. J. koji se dovodi u vezu sa ubistvom Danke Ilić (2). "Danima nisam kod kuće. Upravo sam došao, zbog obaveza sam bio odsutan. Jako sam bolestan i vreme provodim po lekarima. Nisam upoznat šta je… »
Progovorio otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić: Mislim da dete nije ubijeno, nego…

Progovorio otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić: Mislim da dete nije ubijeno, nego…

Dnevnik pre 22 dana
Radoslav Dragijević, otac osumnjičenog Dejana zatečen je iskazom Srđana Jankovića koji se dovodi u vezu sa ubistvom Danke Ilić (2). Podsećamo Janković je u Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru rekao da "nikada nije video devojčicu niti ju je… »

Vesti dana »