Povezane vesti
UNICEF: Devet od desetero djece u Gazi nema dovoljno hrane
Al Jazeera 06.06.2024
Čak su i najvjerniji saveznici pojačali pritisak na Izrael da učini više kako bi omogućio dostavu hrane u Pojas Gaze. UNICEF je u četvrtak saopćio da devetero od desetero djece u Gazi ne može jesti dovoljno hranjivih tvari iz grupa namirnica koje bi… »
UNICEF: 90 odsto dece u Gazi nema dovoljno hrane za zdrav rast i razvoj
N1 Info 06.06.2024
UNICEF je saopštio da devetoro od desetoro dece u Gazi nema dovoljno hranjivih materija iz grupa namirnica koje bi osigurale njihov zdrav rast i razvoj. „U Pojasu Gaze, višemesečno nasilje i ograničenje dostave humanitarne pomoći urušili su prehrambeni i… »
UNICEF navodi da 90 odsto dece u Gazi nema dovoljno hrane za zdrav rast i razvoj
Novi magazin 06.06.2024
UNICEF je danas saopštio da devetoro od desetoro dece u Gazi nema dovoljno hranjivih materija iz grupa namirnica koje bi osigurale njihov zdrav rast i razvoj. "U Pojasu Gaze, višemesečno nasilje i ograničenje dostave humanitarne pomoći urušili su… »
Vesti dana »
Rio Tinto odlaže projekat litijuma Jadar u Srbiji, ostaje posvećen dugoročnoj eksploataciji
Naslovi.ai pre 1 satjoš 31 povezana
Kokanović pružio podršku Dijani Hrki kod Skupštine, komentarisao i Rio Tinto: „Pobeda će biti kada bude usvojen zakon o zabrani kopanja“
Nova pre 26 minutajoš 28 povezanih
Pregovori o smanjenju ruskog udela u NIS-u uz učešće mađarskog Mola
Naslovi.ai pre 1 satjoš 15 povezanih





