Povezane vesti
Sve više vozimo motore! Srpsko i evropsko tržište beleže snažan rast prodaje dvocikala
Blic 06.06.2024
Srpska asocijacija uvoznika vozila i delova saopštila je danas da je srpsko tržište motocikala u 2023. godini zabeležilo snažan rast od 26,8 odsto - prodato je 2.171 motocikala, što je za 459 više u odnosu na 2022. godinu. S druge strane, zabeležen je… »
Rekordna prodaja motocikala u aprilu
Bloomberg Adria 06.06.2024
Srpsko tržište novih motocikala, mopeda i skutera u 2023. godini je bilo veoma dinamično, a prodajni uzlet nastavljen je i u ovoj godini. Prema podacima Srpske asocijacije uvoznika vozila i delova, u prva četiri meseca ove godine prodato je 1.714… »
Prodaja motocikala beleži visoke stope rasta u celoj Evropi i u Srbiji
Biznis.rs 06.06.2024
samo u aprilu u našoj zemlji prodato dvostruko više dvotočkaša nego u istom mesecu prošle godine. Srpsko tržište novih motocikala, mopeda, skutera u 2023. godini je bilo veoma dinamično. Prema podacima agencija Cube team, zabeležen je snažan rast prodaje… »
Sve više turista u pokrajini Evo koliko je putnika Vojvodina privukla za četiri meseca
Dnevnik 06.06.2024
Vojvodinu je u prva četiri meseca ove godine posetilo 188.557 turista, što je za 6,4 odsto više u odnosu na isti period prethodne godine, objavila je danas Turistička organizacija Vojvodine, pozivajući se na podatke Republičkog zavoda za statisitku. Od… »
Vesti dana »

Mreža za restituciju: Ministarstvo da dostavi spisak nelegalnih objekata
Danas pre 3 satajoš 6 povezanih

Advokat Prelević: Novi uslovi za legalizaciju objekata - potpuna negacija pravne države
Novi magazin pre 2 satajoš 67 povezanih

„Osuditi genocid“: Demonstracije, štrajkovi i blokade u Italiji u znak podrške Gazi
Danas pre 4 satijoš 8 povezanih

"Do ovog dana sunčano, a onda preokret": Čubrilo objavio prognozu za kraj septembra i početak oktobra
Mondo pre 36 minutajoš 48 povezanih