Povezane vesti
Hrvatska i u travnju u vrhu EU prema rastu maloprodaje
SEEbiz 06.06.2024
BRUXELLES - Hrvatska je u travnju zadržala mjesto u skupini zemalja EU-a s najvećim rastom prometa u maloprodaji, pokazali su podaci europskog statističkog ureda. I u eurozoni i u EU promet u maloprodaji zadržao se u travnju na razini istog… »
U Njemačkoj u travnju neočekivano smanjenje tvorničkih narudžbi
SEEbiz 06.06.2024
BERLIN - U Njemačkoj je u travnju zabilježeno neočekivano smanjenje narudžbi u njemačkim tvornicama. Na mjesečnoj su razini pale za 0,2 posto, što je 0,6 postotnih bodova manje nego u ožujku, ali suprotno očekivanjima analitičara koji su očekivali rast… »
Nemačka ponovo razočarala: Fabrike sve manje poručuju materijale
Blic 06.06.2024
Nove fabričke porudžbine u Nemačkoj su, prema preliminarnim procenama, u aprilu mesečno pale za 0,2 odsto, objavio je danas nemački Savezni zavod za statistiku Destatis. Tržišta su očekivala suprotan razvoj situacije odnosno da će nemačke fabričke… »
Vesti dana »
Cvijić: Nije me iznenadila odluka o ukidanju pritvora Miliću, postupak od početka kontaminiran
N1 Info pre 13 minutajoš 38 povezanih
SRCE: Odluka o izbacivanju Strele doneta zbog sukoba interesnih klanova u vrhu režima
Beta pre 2 satajoš 28 povezanih
„Tramp dosledan, otvoren da sasluša Putina“: Peskov komentarisao razgovor predsednika Rusije i SAD
Danas pre 2 satajoš 48 povezanih
Pljuskovi i grmljavina u Beogradu, RHMZ upozorava na nevreme u narednim satima
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 34 povezane



