Povezane vesti

Janjuš urlao na trudnu Aneli! Žestoko se pokačili, a onda je on izjurio napolje kao furija: "Ti si me lagao"

Janjuš urlao na trudnu Aneli! Žestoko se pokačili, a onda je on izjurio napolje kao furija: "Ti si me lagao"

Telegraf pre 23 dana
Imali su žestok sukob. Marko Janjušević Janjuš i Aneli Ahmić su u ponedeljak uveče saznali da je ona trudna. Od kada je ta vest izašla na videlo, oni su počeli sa planovima za budućnost. Jedna od tema koja se pokrenula bilo je i to gde će… »
Janjuš želi da razgovara sa anelinom porodicom! Momentalno se oglasila Sita Ahmić, imaja jasnu poruku za njega!

Janjuš želi da razgovara sa anelinom porodicom! Momentalno se oglasila Sita Ahmić, imaja jasnu poruku za njega!

Alo pre 23 dana
Početkom nedelje, kao bomba je odjeknula vest da je Aneli Ahmić u drugom stanju. Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš pre nekoliko dana saznali su da čekaju dete, a sada su govorili o planovima koje imaju za budućnost. Između ostalog, Janjuš i… »
Janjuš urla na trudnu aneli! Doživeo promračenje, počeo da divlja po izolaciji, ona ostala u šoku!

Janjuš urla na trudnu aneli! Doživeo promračenje, počeo da divlja po izolaciji, ona ostala u šoku!

Alo pre 23 dana
Šok. Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš pre nekoliko dana saznali su da čekaju dete, a sada su govorili o planovima koje imaju za budućnost. Rijaliti par se osamio u rehabilitaciji, gde su započeli žustru svađu, nakon koje je Janjušević… »
Moraš da rešiš sve oko deteta sa Asminom! Janjuš zapretio Aneli, ovo nikako neće tolerisati!

Moraš da rešiš sve oko deteta sa Asminom! Janjuš zapretio Aneli, ovo nikako neće tolerisati!

Alo pre 23 dana
Janjuš je istakao da Aneli mora sve da reši sa Asminom kada izađe iz Elite. Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš pre nekoliko dana saznali su da čekaju dete, a sada su govorili o planovima koje imaju za budućnost - Moraš da rešiš to sve oko… »
Ne mogu da živim sa drugom decom Janjuš se setio ćerke, pa se raspao u sitne komade, evo kakve planove ima sa Aneli i njenom…

Ne mogu da živim sa drugom decom Janjuš se setio ćerke, pa se raspao u sitne komade, evo kakve planove ima sa Aneli i njenom…

Alo pre 23 dana
Janjuš je iskazao zabrinutost povodom toga kako će njegova ćerka iz prvog braka, Kruna, reagovati na činjenicu da će dobiti brata ili sestru. Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš pre nekoliko dana saznali su da čekaju dete, a sada su govorili o… »
Janjuš progovorio o planovima za bebu, ali pomenuo i ćerku Krunu i ženu Enu: "Moji planovi se totalno menjaju"

Janjuš progovorio o planovima za bebu, ali pomenuo i ćerku Krunu i ženu Enu: "Moji planovi se totalno menjaju"

Telegraf pre 23 dana
Nakon njegovog izlaganja, ubacila se i Aneli. Marko Janjušević Janjuš i Aneli Ahmić čekaju dete u rijalitiju, a sada je on progovorio o bebi, a tom prilikom spomenuo je i bivšu partnerku Enu, koja mu je rodila ćerku Krunu. - Zašto nisi pokazao… »

Vesti dana »