Povezane vesti

"Videla sam devojčicu kako leži" Kamion udario devojčicu (6) na Karaburmi, vozač se držao za glavu

"Videla sam devojčicu kako leži" Kamion udario devojčicu (6) na Karaburmi, vozač se držao za glavu

Mondo 06.06.2024
Kamion je udario devojčicu na Karaburmi i ona je prebačena u Tiršovu. Kamion je udario devojčicu na Karaburmi i ona je prebačena u Tiršovu. U Višnjičkoj ulici, na uglu Vuka Vrčevića, oborena je devojčica (6) dok je pretrčavala ulicu. Na nju je… »
Novi detalji nesreće na Karaburmi: Kamion udario devojčicu; Hitno prevezena u Tiršovu

Novi detalji nesreće na Karaburmi: Kamion udario devojčicu; Hitno prevezena u Tiršovu

B92 06.06.2024
U Ulici Vuka Vrčevića, kamion je danas oko 15 sati udario devojčicu od 16 godina. To je za "Blic" potvrdio otac tinejdžerke, ona je šetala pored puta kada ju je kamion zakačio i oborio na zemlju. "Prevezena je u Tiršovu. Ima povredu noge", kaže… »
"Šetala se pored puta kada ju je oborio kamion": Novi detalji nesreće na Karaburmi: Povređena devojčica (16) prevezena u…

"Šetala se pored puta kada ju je oborio kamion": Novi detalji nesreće na Karaburmi: Povređena devojčica (16) prevezena u…

Blic 06.06.2024
U Ulici Vuka Vrčevića, kamion je danas oko 15 sati udario devojčicu od 16 godina. To je za "Blic" potvrdio otac tinejdžerke. Kako kaže za "Blic", ona je šetala pored puta kada ju je kamion zakačio i oborio na zemlju. - Prevezena je u Tiršovu. Ima… »
"Šetala se pored puta kada ju je oborio kamion": Novi detalji nesreće na Karaburmi: Povređena devojčica (16) prevezena u…

"Šetala se pored puta kada ju je oborio kamion": Novi detalji nesreće na Karaburmi: Povređena devojčica (16) prevezena u…

Blic 06.06.2024
U Ulici Vuka Vrčevića, kamion je danas oko 15 sati udario devojčicu od 16 godina. To je za "Blic" potvrdio otac tinejdžerke. Kako kaže za "Blic", ona je šetala pored puta kada ju je kamion zakačio i oborio na zemlju. - Prevezena je u Tiršovu. Ima… »
"Oborio mi je dete!" Strašni detalji saobraćajke na Karaburmi, kamion udario devojčicu: Vozač izašao, držao se za glavu…

"Oborio mi je dete!" Strašni detalji saobraćajke na Karaburmi, kamion udario devojčicu: Vozač izašao, držao se za glavu…

Kurir 06.06.2024
U Višnjičkoj ulici, na uglu sa Vuka Vrčevića, oborena je šesnaestogodišnja devojčica dok je pretrčavala ulicu i ona je hitno prevezena u dečiju bolnicu u Tiršovoj. - Oborio mi je dete, ne znam šta da kažem, samo da ona bude dobro - rekao je za… »

Vesti dana »