Povezane vesti

"Dikaprio izrazio gađenje prema Srbiji zbog nje" Naša manekenka ga uhodila: Pokazao mi je sliku

"Dikaprio izrazio gađenje prema Srbiji zbog nje" Naša manekenka ga uhodila: Pokazao mi je sliku

Mondo pre 21 dana
Helen Babić ispričala je kako se Leonardo Dikaprio namrštio kada mu je rekla odakle je, a zatim i otkrila zašto je tako reagovao. Helen Babić ispričala je kako se Leonardo Dikaprio namrštio kada mu je rekla odakle je, a zatim i otkrila zašto je… »
Leonardo DiCaprio izrazio negativne emocije prema Srbiji: Iskustvo Helene Babić!

Leonardo DiCaprio izrazio negativne emocije prema Srbiji: Iskustvo Helene Babić!

Svet plus pre 21 dana
Helena Babić otkriva kako je Leonardo DiCaprio reagovao kada je saznao da je iz Srbije, i priču o devojci koja je uhodila poznatog glumca. Helena Babić otkriva reakciju Leonardo DiCaprio na saznanje da je iz Srbije, opisuje njegovo gađenje i priču o… »
"Naša manekenka uhodila dikaprija, zbog nje je izrazio gađenje prema Srbiji" Top model otkrila pikanterije: Pokazao mi je…

"Naša manekenka uhodila dikaprija, zbog nje je izrazio gađenje prema Srbiji" Top model otkrila pikanterije: Pokazao mi je…

Kurir pre 21 dana
Leonardo Dikaprio pored svojih glumačkih sposobnosti poznat je i po onim zavodničkim, a posebno su na njega slabe žene iz sveta modelinga. Glumac, koji je ukrao srca mnogim devojkama svojom revolucionarnom ulogom u Titaniku, navodno je ostao imun na… »

Vesti dana »