Povezane vesti
Damir ubio komšinicu, skrivao telo 11 godina: Otkrili ga uz pomoć Gugl mapa! Nestvaran slučaj u Zagrebu
Kurir 06.06.2024
Počeo je sudski rasplet jednog od najintrigantnijih slučajeva u hrvatskoj krivičnoj praksi. "Nisam kriv", izjavio je na početku suđenja Damir Keleminčić, (65) optužen da je na podmukao način i iz koristoljublja 2011. ubio komšinicu Slavojku Senišin (76)… »
Damir ubio komšinicu, telo u bunaru skrivao 11 godina, odale ga Google mape: Nestvaran slučaj šokirao region
Telegraf 06.06.2024
Biće sprovedeno i grafološko veštačenje rukopisa Slavojke Senišin na kupoprodajnom ugovoru s Keleminčićem od 7. jula 2005. godine. Nestvaran slučaj koji je potresao ceo region, konačno bi mogao da dobije epilog. Počelo je suđenje Damiru Keleminčiću (65)… »
Damir komšinicu zadavio žicom zbog stana, pa je bacio u bunar i zatrpao ga: Njeno telo našli posle 11 godina
Telegraf 06.06.2024
Telo žrtve policija je pronašla u septembru 2022. u bunaru u Prečnom na dubini od sedam metara, a identitet je potvrđen DNK analizom. Ruke su joj bile vezane na leđima samolepljivom trakom, dok joj je oko glave više puta bila omotana PVC vrećica, a oko… »
Vesti dana »
Jovanović: Ne zna se šta su Srbija i Mađarska dogovorile – Rafinerija će raditi, ali do kada?
Danas pre 2 satajoš 95 povezanih
Studenti o presudi Tanku: Prvi osuđeni je student, a niko od odgovornih za pad nadstrešnice
Beta pre 2 satajoš 22 povezane
Seizmolog Mladenović otkrila da li Srbiji preti jak zemljotres: Potres kod Leskovca uznemirio javnost
Mondo pre 1 satjoš 46 povezanih
RHMZ izdao nova hitna upozorenja: U naredna dva sata kiša u Beogradu, na jugu Srbije pljuskovi, grmljavina i grad
NIN pre 3 satajoš 56 povezanih



