Povezane vesti

Evo kakvi su planovi: Čović se obratio medijima i najavio velike stvari za narednu sezonu! (foto+video)

Evo kakvi su planovi: Čović se obratio medijima i najavio velike stvari za narednu sezonu! (foto+video)

Hot sport pre 20 dana
Kaže prvi čovek Zvezde da se napada TOP8 Evrolige naredne sezone! Predsednik KK Crvena zvezda, Nebojša Čović obratio se medijima nakon uspešno okončane sezone tokom koje je njegov klub osvojio tri trofeja: ABA ligu, Kup Srbije i Košarkašku… »
Čović o odnosu sa partizanom i ostojom: „Nek napiše upustvo kako se obogatio, a da nije imao zašta pas da ga ujede!“…

Čović o odnosu sa partizanom i ostojom: „Nek napiše upustvo kako se obogatio, a da nije imao zašta pas da ga ujede!“…

Hot sport pre 20 dana
Pričao je doslovno o svemu predsednik crveno-belih! Predsednik Crvene zvezde, Nebojša Čović dao je izjavu o događajima koji su obeležili ovu sezonu, uključujući i jučerašnju utakmicu. – Mi smo u tri takmičenja izvojevali pobede. Nismo ni u… »
Čović: "Sa Željkom na klupi bismo imali bar jednu Evroligu"

Čović: "Sa Željkom na klupi bismo imali bar jednu Evroligu"

Sportske.net pre 20 dana
Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović obratio se javnosti na konferenciji za štampu posle dodele šampionskog pehara AdmiralBet KLS. U izlaganju koje je trajalo oko 40 minuta, Nebojša Čović pričao je o raznim temama, a jedna… »
Čović: Sa Željkom bismo bar jednom bili prvaci Evrope!

Čović: Sa Željkom bismo bar jednom bili prvaci Evrope!

Sport klub pre 20 dana
Košarkaški klub Crvena zvezda finiširao je sezonu u kojoj je osvojio tri trofeja, a razloga za zadovoljstvo, uprkos neispunjenim planovima u Evroligi, imao je predsednik Nebojša Čović. Posle svečanosti i proslave titule u dvorani „Aleksandar… »
Čović: To da se utakmica odlaže za 24 sata, bila je njihova laž i spinovanje

Čović: To da se utakmica odlaže za 24 sata, bila je njihova laž i spinovanje

B92 pre 20 dana
Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović govorio je o raznim stvarim koji su se događale ove sezone. O jučerašnjoj utakmici. "Mi smo u tri takmičenja izvojevali pobede. Nismo ni u četvrtom bili podređeni. Da je bio isti broj bodova, imali bismo… »
"Pitao sam janisa, hoćeš da odložimo?" Nebojša Čović: Zvezdine titule lake, a Partizanove najvažnije!

"Pitao sam janisa, hoćeš da odložimo?" Nebojša Čović: Zvezdine titule lake, a Partizanove najvažnije!

Mondo pre 20 dana
Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović obratio se okupljenim novinarima na ceremoniji osvajanja titule šampiona Srbije. Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović obratio se okupljenim novinarima na ceremoniji osvajanja titule šampiona Srbije. KK… »
Čović: Cilj je da uđemo u osam najboljih u Evroligi

Čović: Cilj je da uđemo u osam najboljih u Evroligi

B92 pre 20 dana
Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović se obratio medijima posle završene sezone i osvojena tri trofeja. U ABA ligi, Kupu Srbije i Košarkaškoj Superligri Srbije. Čović je na početku govorio rekapitulaciji sezone. "Hvala vam što ste došli u… »

Vesti dana »