Povezane vesti

"Radim na sebi" Voditeljka Dnevnika progovorila o svim korekcijama na licu: Idem i kod plastičnog i estetskog hirurga, cilj mi…

"Radim na sebi" Voditeljka Dnevnika progovorila o svim korekcijama na licu: Idem i kod plastičnog i estetskog hirurga, cilj mi…

Dnevnik 06.06.2024
Tanja Rađenović, voditeljka "Dnevnika", progovorila je o estetskim korekcijama, koje su nedavno privukle veliku pažnju javnosti. Moja prijateljica, supruga kolege sa kojim sam divno sarađivala, mi je poslala da su njih dvoje našli na Jutjubu snimak… »
"Idem i kod plastičnog i kod estetskog hirurga" Voditeljka Dnevnika progovorila o svim korekcijama na licu: "Održavam svoje…

"Idem i kod plastičnog i kod estetskog hirurga" Voditeljka Dnevnika progovorila o svim korekcijama na licu: "Održavam svoje…

Kurir 06.06.2024
Tanja Rađenović, voditeljka "Dnevnika", progovorila je o estetskim korekcijama, koje su nedavno privukle veliku pažnju javnosti. - Moja prijateljica, supruga kolege sa kojim sam divno sarađivala, mi je poslala da su njih dvoje našli na Jutjubu snimak… »

Vesti dana »