Povezane vesti
Izabrane nestalne članice Saveta bezbednosti UN
NIN 07.06.2024
Generalna skupština Ujedinjenih nacija danas je izabrala Dansku, Grčku, Pakistan, Panamu i Somaliju za nestalne članice Saveta bezbednosti u periodu od 1. januara 2025. do 1. januara 2027. godine. One će u najvažnijem telu Ujedinjenih nacija od Nove… »
Grčka, Danska, Pakistan, Somalija i Panama izabrane kao novi članovi Saveta bezbednosti UN
Blic 07.06.2024
Generalna skupština Ujedinjenih nacija danas je izabrala Grčku, Dansku, Pakistan, Panamu i Somaliju za nove nestalne članice Saveta bezbednosti UN čiji dvogodišnji mandat će početi 1. januara 2025. godine. Savet bezbednosti je jedino telo UN koje može da… »
Generalna skupština UN odlučila: Pakistan, Grčka, Somalija, Danska i Panama nove nestalne članice u Savetu bezbednosti
Kurir 07.06.2024
Generalna skupština UN izabrala je Pakistan, Somaliju, Grčku, Dansku i Panamu za nove nestalne članice u Savetu bezbednosti od 2025-2026. godine. Ovog puta nije bilo nadmetanja, regionalne grupe su se unapred složile oko predložene zemlje. Savet… »
Vesti dana »
Od -11 do olujne košave: Ledeni talas se ne predaje, ovo je detaljna prognoza RHMZ do kraja nedelje
Mondo pre 22 minutajoš 55 povezanih
Protesti u Iranu: Stotine poginulih, Tramp razmatra vojne opcije
BBC News pre 12 minutajoš 37 povezanih
Vučić razgovarao sa rukovodstvom mađarskog MOL-a o mogućnosti kupovine NIS-a
Nova pre 22 minutajoš 16 povezanih
Dolar slabi, a berze u crvenom posle pokretanja krivične istrage protiv Džeroma Pauela
Biznis.rs pre 1 satjoš 14 povezanih




