Povezane vesti

Pundžo Džangmu Lama: Najbrža žena koja je osvojila Mont Everest kaže da je „sve moguće"

Pundžo Džangmu Lama: Najbrža žena koja je osvojila Mont Everest kaže da je „sve moguće"

BBC News pre 26 dana
Samohrana majka iz Nepala Pundžo Džangmu Lama se nedavno popela na Mont Everest za manje od 15 sati. U razgovoru za BBC govori šta je potrebno da se postavi takav rekord. „Ljudi me pitaju da li sam trčala da bih postavila svetski rekord. „Kažem… »
Pundžo Džangmu Lama: Najbrža žena koja je osvojila Mont Everest kaže da je „sve moguće“

Pundžo Džangmu Lama: Najbrža žena koja je osvojila Mont Everest kaže da je „sve moguće“

Danas pre 26 dana
„Ljudi me pitaju da li sam trčala da bih postavila svetski rekord. „Kažem im, ne možete trčati ka vrhu sveta“, uz smeh. Lami je trebalo samo 14 sati i 31 minut da se popne iz baznog kampa do najvišeg vrha sveta Mont Everesta. „Kada sam stigla… »
Pundžo Džangmu Lama: Najbrža žena koja je osvojila Mont Everest kaže da je „sve moguće"

Pundžo Džangmu Lama: Najbrža žena koja je osvojila Mont Everest kaže da je „sve moguće"

Radio 021 pre 26 dana
Samohrana majka iz Nepala Pundžo Džangmu Lama se nedavno popela na Mont Everest za manje od 15 sati. U razgovoru za BBC govori šta je potrebno da se postavi takav rekord. Phunjo Jhangmu Lama Pundžo Džangmu Lama na putu ka Mont Everestu „Ljudi me… »

Vesti dana »