Povezane vesti

Suđenje sinu američkog predsednika Hanteru Bajdenu: „Našla sam mu pištolj, on me je i navukao na krek"

Suđenje sinu američkog predsednika Hanteru Bajdenu: „Našla sam mu pištolj, on me je i navukao na krek"

BBC News pre 20 dana
Hanter Bajden, sin američkog predsednika, odgovara na optužbe da je lagao da nije narkomanski zavisnik kada je popunjavao formular za nabavku pištolja 2108. Svedočiće dve žene koje su bile sa njim u vezi i obe su potvrdile da je često uzimao drogu… »
Bajden "amortizuje" ruski gnev: Američko oružje neće biti korišćeno za napade na Moskvu i Kremlj

Bajden "amortizuje" ruski gnev: Američko oružje neće biti korišćeno za napade na Moskvu i Kremlj

RTV pre 20 dana
VAŠINGTON - Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je da američko oružje, čiju je upotrebu dozvolio Ukrajini za napade na teritoriji Rusije, neće biti korišćeno za napade na Moskvu i Kremlj. Bajden, u intervjuu za ABC njuz tokom obeležavanja 80… »
Bajdenovom sinu preti 25 godina zatvora, ovo su najšokantniji detalji sa suđenja: „Bacila sam pištolj, plašila sam se…

Bajdenovom sinu preti 25 godina zatvora, ovo su najšokantniji detalji sa suđenja: „Bacila sam pištolj, plašila sam se…

Nova pre 20 dana
Nakon Donalda Trampa, u Americi se odvija još jedno istorijsko suđenje. Sin aktuelnog predsednika Amerike Hanter Bajden optužen je da je nelegalno posedovao oružje u periodu kada je zloupotrebljavao narkotike. Njemu sada preti kazna od 25 godina… »
Bajdenovom sinu preti 25 godina zatvora: Suđenje uzdrmalo SAD, isplivali šok detalji!

Bajdenovom sinu preti 25 godina zatvora: Suđenje uzdrmalo SAD, isplivali šok detalji!

Mondo pre 20 dana
Bajdenov sin bi mogao da se suoči sa 25 godina zatvora ako bude proglašen krivim. Bajdenov sin bi mogao da se suoči sa 25 godina zatvora ako bude proglašen krivim. Bivša devojka Hantera Bajdena, sina američkog predsednika Džoa Bajdena, svedočila… »
Suđenje sinu američkog predsednika Hanteru Bajdenu: „Našla sam mu pištolj, on me je i navukao na krek“

Suđenje sinu američkog predsednika Hanteru Bajdenu: „Našla sam mu pištolj, on me je i navukao na krek“

Danas pre 20 dana
Bivša devojka Hantera Bajdena rekla je poroti da je zloupotrebljavao krek kokain „svakih 20 minuta“ kada su se prvi put sreli. Sinu američkog predsednika sudi se u Vilmingtonu, u državi Delaver, zbog optužbi da je posedovao vatreno oružje dok je… »

Vesti dana »