Повезане вести
Продат мађарски аеродром: Ево ко је нови власник
Блиц 07.06.2024
Мађарска државна компанија Корвинус (Цорвинус Зрт) и француски коинвеститор Ванси (Винци Аирпортс) купили су аеродром Будимпешта од досадашњег главног акционара Авиалијенс (АвиАллианце) и мањинских акционара, наводи се у… »
Мађарски Корвинус и француски Ванси преузимају аеродром у Будимпешти
Телеграф 07.06.2024
Пре продаје, главни акционар Аеродрома Будимпешта са 55,44 одсто удела била је Авиалијенс, у власништву канадског Одбора за пензионе инвестиције у јавном сектору. Мађарска државна компанија Корвинус (Цорвинус Зрт) и француски… »
Мађарска и Винци преузели зрачну луку Будимпешта за 4,3 милијарде еура
СЕЕбиз 07.06.2024
БУДИМПЕШТА - Мађарски и француски грађевински див Винци СА купили су Будапест Аирпорт Зрт. у уговору вриједном 4,3 милијарде еура (4,7 милијарди долара). Купци су платили 3,1 милијарду еура за зрачну луку и преузели нето дуг од… »
Вести дана »

Владан Милојевић отворено признао: „Не знам колико дуго ћу бити тренер Црвене звезде!“
Хот спорт пре 6 минутајош 18 повезаних

МУП апелује на возаче у Србији: До понедељка појачана контрола и кажњавање за угрожавање безбедности пешака
Нова пре 56 минутајош 13 повезаних

Хамас предао тела 2 таоца, поручио да треба времена да се из рушевина извуче још тела
Недељник пре 1 сатјош 9 повезаних