Povezane vesti
Majka sa sinom koji ima autizam kreće peške do Ostroga iz Novog Sada: Razlog je neverovatan
Telegraf 07.06.2024
Prema njenim rečima plan za ovo humanitarno hodočašće nije striktan, što znači da će pešačenje biti prilagođeno uslovima na putu, ali i vremenskim prilikama. Dušica Jaćimović iz Novog Sada i njen sin Veljko (17) koji ima autizam, kreću u humanitarnu… »
Herojski podvig majke i sina! Veljko ima autizam, ali zbog humanog cilja kreće pešice iz Novog Sada do Ostroga
Mondo 07.06.2024
Majka i sin nameravaju da dnevno pređu oko 20 kilometara. Majka i sin nameravaju da dnevno pređu oko 20 kilometara. Dušica Jaćimović iz Novog Sada i njen sin Veljko (17) koji ima autizam, kreću u humanitarnu misijukako bi prikupili sredstva za opremanje… »
Vesti dana »
Zastrašujući trenutak udara! Bujica uništava masivnu zgradu, nosi ljude poput mrava! Sve nestaje u deliću sekunde! Strahuje se da će biti još mrtvih! (video)
Kurir pre 1 satjoš 44 povezane
Skupština završena za danas, poslanici vlasti se tri sata jedini javljali za reč po amandmanima
Beta pre 1 satjoš 48 povezanih
Aktuelni požari širom Srbije: Najteže u Deliblatskoj peščari i na Goču
Naslovi.ai pre 1 satjoš 53 povezane




